7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoBKF CarWash informuje o investici do bezkontaktní myčky

BKF CarWash informuje o investici do bezkontaktní myčky

Uvažujete o rozšíření služeb ve Vašem pneuservisu? Sázkou na jistotu se stane investice do automyčky BKF CarWash.

Proč právě automyčku od společnosti BKF CarWash?

Automyčky této značky byly vyrobeny tak, aby odpovídaly potřebám lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí.  Doporučují se použít jako doplňkové služby v menších až středně velkých obcích. Nabídka zahrnuje mycí modul BKF CarWash a plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF. Tento mycí modulární box disponuje šesti mycími programy, které se postarají o důkladné umytí automobilového vozidla.

Výhodné jsou pro klienty také doprovodné služby, kterými společnost BKF CarWash disponuje. Společnost BKF CarWash je jednou z mála firem, která se může pochlubit nejen kvalitním bezkontaktním mytím, ale také velmi komplexní nabídkou platebního systému pro platby za mytí vozidel. Inspirovala se v této oblasti západem a nabízí také v našich končinách klientům bezkontaktní platbu za využití služeb. Vaši zákazníci mohou čerpat také výhody BKF věrnostního programu. Ten přináší výhody především majitelům služebních vozidel. Třetím výhodným programem je vzdálená správa automyčky a dohled přes internet.

Jaké informace si zjistit před investicí do bezkontaktní automyčky?

Pokud Vás možnost automyček BKF CarWash zaujaly, je nyní na řadě zaměřit se na správné umístění bezkontaktní myčky. Informace o tom, na co si dát pozor při investici do mycích boxů najdete zde support.bkfcarwash.eu/cs/. Za nejideálnější lokalitu je považován prostor vedle frekventované silnice, kde denně projede několik desítek až stovek aut. Právě na tomto místě bude Vaše automyčka dobře viditelná. Doporučuje se zvážit také přítomnost firem zabývající se službami pro motoristy v okolí, které by Vám mohly pomoci ve Vašem podnikání.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje