7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyModerní design a vynikající kvalita - kočárek Kunert Rotax

Moderní design a vynikající kvalita – kočárek Kunert Rotax

Očekáváte narození miminka a přemýšlíte nad praktickým kočárkem za příznivou cenu? Právě takovým je kočárek Kunert Rotax. Vyznačuje se moderním designem a vynikající kvalitou. Dětský kočárek Kunert Rotax zaujme každého rodiče pevným, stabilním rámem a bezpečnou centrální brzdou. Volit můžete mezi bílým a černým rámem. Kombinovaný kočárek Kunert Rotax je ideální pro maminky, které očekávají narození miminka v zimním období. I přes menší a drobnější korbičku dětského kočárku Kunert Rotax se miminko do kočárku vejde i více oblečené a s fusakem. 

V případě, že by miminko mělo přijít na svět v jarních nebo letních měsících, volte raději kočárek s prostornější korbičkou, v zimě bude totiž vaše děťátko již větší. Vynikající pro šesti až osmi měsíční miminka ve fusaku jsou kočárky značky Riko – kočárky Riko Basic nebo dětské kočárky Riko piano.

Nechcete na kočárku pro miminko šetřit? 

Potom miminku pořiďte elegantní kombinovaný kočárek Adbor Ottis Gold 2019. Vyšší cena kočárku nabízí dopravu zdarma a pojištění proti poškození při přepravě. Dětský kočárek Adbor Ottis Gold je vybaven hlubokou korbou a sportovní nástavbou. 

Co byste ještě měli o kočárku Adbor Ottis Gold vědět? Třeba to, že k tomuto kočárku můžete dokoupit autosedačku ve stejné barvě a spoustu dalšího příslušenství. To vše za zvýhodněné ceny. Kočárek zaujme všechny kolemjdoucí moderním zlatým hliníkovým rámem, usnadní vám manipulaci s ním díky přednímu otočnému kolu, centrální brzdě, nastavitelné zádové opěrce a opěrce na nohy.

E-shop pro naše nejmenší

Zelenazirafa.cz pro vás má ve své nabídce i další značkové kočárky. Tak třeba dětský kočárek Baby Merc Faster 3 Style či kombinovaný kočárek Baby Merc zipy Q. A samozřejmě také autosedačky, četná příslušenství, zimní výbavu, dětský nábytek, postýlky a postele pro děti, ale i kočárky pro panenky nebo houpačky.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje