7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
HomeTipyVíte, že kurz pracovníka v sociálních službách lze absolvovat online?

Víte, že kurz pracovníka v sociálních službách lze absolvovat online?

Internet nám dává obrovské možnosti a v mnoha ohledech nám neskutečně pomáhá. To platí i v případě, že se chceme nebo potřebujeme vzdělávat. Velkým důkazem byl covidový čas, kdy se děti učily online. Stejně tak se ale mohou vzdělávat i dospělí, kteří chtějí či potřebují absolvovat různé kurzy, něco se doučit, nechat si poradit psychologem… My se podíváme na kurzy od Seduca.cz.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách

Abyste mohli vykonávat práci s lidmi v sociální oblasti, je potřeba mít patřičné vzdělání. Nemusí to být hned celá střední škola, v mnoha případech je možné absolvovat adekvátní kurz. Mnohdy je kurz potřeba i v případě, že chce zaměstnavatel své zaměstnance proškolit v nové oblasti, nebo jim osvěžit to, co používají, příp. doplnit vzdělání o nové poznatky.

V každém případě je možné vybrat si kurz pracovník v sociálních službách, který nabízí vzdělávací agentura SEDUCA-CZE s.r.o. z Dolní Rožínky. Obsahem kurzu jsou standardy kvality sociálních služeb, základy komunikace, rozvoj komunikačních dovedností, asertivní komunikace, úvod do psychologie, psychopatologie a somatologie, základy ochrany zdraví, etika výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách, základy prevence vzniku závislosti osob na sociální službě, sociálně právní minimum…

Kurz je možné absolvovat v mnoha městech ČR, jako třeba v Brně, Praze, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Boskovicích, Zlíně, Opavě…, ale i online. Online kvalifikační kurz je dostupný téměř s dokonalou pravidelností jednou za týden. Je tedy jen na vás, pro jakou formu se rozhodnete. Kompletní informace ke kurzu i termínům, kdy probíhá online i v reálné podobě, najdete na webové stránce https://www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach.

Přesvědčte se sami, jak dostupný je kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách a absolvujte jej v termínu, který se vám hodí.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje