7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeBydleníMatrace 140x200 pro dostatečně kvalitní spánek celé rodiny

Matrace 140×200 pro dostatečně kvalitní spánek celé rodiny

Ještě před nedávnem jsem trpěla nepříjemnými bolestmi zad, které jsem musela akutně řešit se svým lékařem. Mám sice sedavé zaměstnání, ale v práci dodržuji základní pravidla, se kterými jsem doposud úspěšně této úmorné bolesti předcházela, kde byla tedy vina? Nečekaně byla vina na straně mé matrace, která již měla dle slov mého muže své již za sebou. Nedokázala jsem pochopit, jak matrace, která se jeví jako funkční, dokáže takto znepříjemnit život. Poté, co mi předepsal pan doktor masáže, jsem svou starou a proleželou matraci vyhodila oknem a běžela si pro novou, která je z paměťové pěny, je antialergenní a naprosto překrásně se na ní spí.

Matrace 160×200 byla snem mého muže

Matrace 160×200 byla již dlouholetým snem mého muže, který si ji chtěl pořídit na naši chatu, kde v létě trávíme veškerý svůj volný čas. Doposud mi to přišlo naprosto zbytečné, protože na chatě máme stejné matrace, jako doma. Dnes ale musím souhlasit s mužem, že obměna matrací je na místě. A to nejen na chatě, ale i na jeho straně postele a také u mých dětí, které si rozhodně nezaslouží ničení páteře ve svém útlém věku. Rozhodla jsem se tedy proto udělat radost nejen mému manželovi, ale i jim. Tudíž se u nás tyto Vánoce budou rozdávat matrace a to bez legrace.

Matrace 180×200 pro naši milovanou babičku

Naše babička již léta každý večer usíná na nekvalitní matraci. Její matrace 180×200 cm není rozhodně žádnou procházkou růžovým sadem. Je již stará, na několika místech jsou vidět proleženiny a také není pratelná, což se na ní rovněž podepsalo. Nyní, když jsem se tedy pustila do obměny všech matrací v našem domě a dokonce i na chatě, nemohla jsem dopustit, aby naše milovaná babička spala na něčem podobném. Pořídila jsem jí proto zdravotní matraci, která je sedmizónová a přizpůsobuje se tak naprosto dokonale její anatomii těla. Navíc je antibakteriální a pratelná, což za sebe rozhodně kvituji. Babička, ač byla ze začátku proti, si jí nyní nemůže vynachválit.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje