7.6 C
New York
Neděle, 21 července, 2024
zpravy
HomeZprávyJedinečné zážitky s dárkovými poukazy od Firmy na zážitky

Jedinečné zážitky s dárkovými poukazy od Firmy na zážitky

Nevíte si rady s dárkem pro rodinu s dětmi? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky a darujte některý z jejích dárkových poukazů.

VIP vouchery od Firmy na zážitky

Firma na zážitky již několik let působí jako přední zprostředkovatel těch nejbáječnějších zážitků, které lze zažít. Z bohatého spektra můžete vybírat adrenalinové, gurmánské, sportovní nebo wellness zážitky. Nyní společnosti Allegria nově přináší možnost darování VIP voucherů. Ty lze uplatnit při nákupu v mnoha obchodních centrech, při vstupu do zábavních parků nebo aquaparků i kin. Zatímco babičce můžete věnovat dárkovou poukázku na nákup přes internetový portál rohlik.cz a zajistit tak nákup z pohodlí domova, partnera můžete potěšit dárkovým poukazem Alza. Nikde jinde nenajdete takové spektrum elektroniky, hraček, sportovního vybavení či kvalitní kosmetiky jako právě na Alza. Navíc za výhodnou cenu. Dárkový poukaz Alza lze nabít hodnotou 400 a 500 Kč s platností až do konce března příštího kalendářního roku.

Kam s dětmi, když je venku škaredě?

Rodiny s dětmi potěší dárkovým poukazem do Aquaparku Praha. Právě zde zažijí rodiny s dětmi hromadu legrace, užijí si vodní radovánky a rodiče najdou klidné místo pro svou relaxaci v moderním saunovém světě. Aquapalace voucher je skvělým dárkem pro všechny, kteří si nedovedou představit léto ani zimu bez návštěvy akvaparků. Řádění na 450 m dlouhé divoké řece vinoucí se celým Vodním světem nebo umělé vlnobití by si neměl uniknout nikdo z nás. Pro menší děti je jako stvořený Hamleys voucher. Hamleys nabízí svět plný krásných hraček, senzačních akcí a nespočet her, které zaujmou, jak malé, tak velké děti a jejich rodiče.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje