7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyJe třeba ladit kabelky s botami?

Je třeba ladit kabelky s botami?

Pokud chceme, aby nás outfit byl dokonalý a jsme rádi, když s nimi ladíme. Klidně můžeme začít ladit kabelky s botami. Ne proto, že musíme, ale dokonale budou ze sebou ladit a Vás outfit bude jedinečný a výrazný. Ale nemusíme se tímto vůbec řídit! Tím, že móda snese všechno, tak snese i bordó kabelku ze zelenými botami. Nebojte se, čím více barev na svém těle, tím lépe.

Kabelky jsou pro ženy velmi potřebné a nezbytné. Proto rádi oblibě kabelky většího stylu. Pokud máme červenou koženou kabelku  a nevíme jakou vhodnou obuv k ní zvolit a zda to bude vlastně ladit. Poradíme Vám jak na to. K této červené kabelce můžete klidně zvolit černé mokasíny, které jsou velmi trendy a stylové. Ale pokud nemáme červené doplňky a chceme ladit s kabelkou zvolte červenou obuv, ale pozor na to, musí se alespoň trochu spolu shodovat.

Pokud máme kabelku černou a chceme aby outfit zazářil, ale chceme aby byl jiný a zajímavý, zkuste zvolit černé sako s černými kalhotami, k tomu černou halenku a na závěr jako obuv zvolit zelené mokasíny. Dále můžeme, ale nemusíme zvolit doplněk a to brož v zelené barvě, kterou si připneme na sako.

Pokud chceme být stylová, ale zároveň elegantní a hlavně aby náš outfit byl vhodný do práce, máme pro vás typ. Co tak zkusit si koupit do svého šatníku červené sako s červenými kalhotami? Tato výrazná barva je dokonalá na jarní sezónní. K tomu bychom mohli klidně zvolit černý kožený batoh, který si dáme jen přes jedno rameno a jako obuv zvolit černé nebo bílé elegantní tenisky. A tady jsme zas u toho, že kabelku nemusíme vůbec ladit s botami.

Vzory jsou nyní IN. Pokud chceme jít dopředu s módou, měli bychom si pořídit alespoň nějaké vzorované doplňky. Zkusme crossbody hnědou koženou kabelku v imitaci hada a k tomu obout také vzorované boty. K tomu zkusme doladit prvky oblečení a to například bílé džíny s krémovým rolákem a rozbít to džínovou modrou bundou. Věřte nám, budete opravdu jedinečná.

Máte ve svém šatníku žlutou koženou kabelku a hnědé boty? Výborně! Žlutá barva se dokonale hodí s hnědou. Sice tyto barvy nejsou spolu identické, ale spolu dokonale harmonicky ladí. Co tak zvolit modré džíny, světlý pulovr a bílý kabát. K tomu jako doplněk můžeme zvolit hnědý pásek.

Hnědá kožená kabelka by neměla chybět v ženském šatníku. Tato barva je neutrální a výborně ji umíme zkombinovat z rifloviny, kterou určitě máme všichni v šatníku. Víme však, že někdy může ležérní styl působit fádní a černé tričko s teniskami začnou být pro Vás nudné. Pokud chcete být Fresh a už Vás nic nenapadá jako hnědou kabelku nosit, zkuste zvolit modré boyfriend džíny, tmavomodré tričko po případě v chladnějším období rolák a jako obuv zvolit hnědé kotníkové kozačky, které budou ladit ke kabelce. Doplňky můžeme zvolit ve stříbrné barvě.

Milé dámy, pokud máte dilema jak si sladit boty s kabelkou, vůbec toto nemusíte řešit. Stači pokud kabelka s botami budou s sebou harmonicky ladit.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje