7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZprávyZážitek na celý život: cestujte za velkými sportovními akcemi

Zážitek na celý život: cestujte za velkými sportovními akcemi

Do zážitků by se mělo rozhodně investovat, ty už vám totiž nikdy nikdo nevezme – to platí i pro sportovní fanoušky. Každý by určitě rád viděl hrát svůj oblíbený klub či hráče na vlastní oči. Pokud je to jen trochu možné, určitě neváhejte a jděte do toho!

Foto: Pixabay.com

Fandíte fotbalu? Nezmeškejte MS ve fotbale 2018 v Rusku

Rok 2018 je velkým sportovním akcím nakloněn ve velkém – kromě každoročních sportovních událostí jako je MS v hokeji či tenisové grandslamy se mj. konaly Zimní olympijské hry v Jižní Koreji a bude také Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku – pro fanoušky fotbalu jasný podnět k tomu, jet se alespoň na nějaké utkání podívat.

————————————————————————————————————————

TIP: Betor CZ online casino s českou licencí

————————————————————————————————————————

Všech 32 týmů se sice představí v 11 různých městech na 12 různých stadionech, téměř všechna se však nachází v evropské části Ruska, takže s případnou návštěvou nebude problém. Pořadatelé jsou navíc fanouškům naproti – po dobu konání turnaje nebudou muset mít návštěvníci vízum, které je za normálních okolností pro české občany povinné a stojí několik tisíc korun. Zdarma bude dokonce i městská doprava mezi městy. K využití těchto výhod budete muset vlastnit speciální průkaz FAN ID.

Kde trávit volný čas mezi zápasy? Hlavně se bavte!

Když už si někde uděláte výlet, byla by ohromná škoda jet třeba hned po zápase domů a neužít si místní atmosféru – snad v každém z nás dřímá jakási touha poznávat jiné krajiny a zvyklosti. Někdo rád zajde ochutnat lokální kuchyni nebo pivo, jiní mají zálusk na památky nebo se jen tak potulovat po ulicích.

Ti, co touží po troše adrenalinu, mohou kromě seskoku padákem či bungee jumpingu sáhnout přeci jen po trochu klidnější aktivitě – návštěva casina s hracími automaty nemusí být vůbec špatnou volbou. Kdo ví, třeba trefíte nějakou výhru a budete mít svůj výlet téměř nebo dokonce úplně zdarma.

Pokud nechcete zkoušet štěstí tímto způsobem, nastudujte si třeba pravidla karetní hry poker a zkuste se ponořit do této hry plné záludných matematických výpočtů, taktiky či snahy zmást nepřítele. Ať už svůj volný čas při čekání na váš oblíbený zápas využijete jakkoliv, důležité je, abyste si vše užili a po příjezdu domů už třeba plánovali nějakou další výpravu za zážitky. Možnosti jsou v současné době téměř neomezené.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje