7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeBydleníTisknout dokumenty i obrázky může být levnější, než jste si mysleli

Tisknout dokumenty i obrázky může být levnější, než jste si mysleli

Tiskárna je nedílnou součástí každodenního provozu většiny firem a často i domácností. V práci potřebujeme vytisknout dodací listy, faktury, nabídky, prezentace…, doma obrázky dětem, úkoly do školy, ale i jiné potřebné dokumenty pro chod domácnosti. Tisk však nemusí být vůbec levný, pokud používáme předražené tonery či cartridge. Proto je dobré najít prodejce, u něhož nakoupíme levné tonery, které však budou kvalitní a spolehlivé.

Nakupte pod jednou střechou

Velkým prodejcem náplní, cartridge a tonerů do tiskáren je e-shop tonerdepot.cz. Najdete tady zboží do všech u nás běžně používaných tiskáren, jako je Epson, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Brother, Dell, HP… Stačí, abyste pro vyhledání vámi požadovaného produktu napsali název vaší tiskárny nebo číslo náplně či tiskárny do vyhledávače umístěného ve vrchní části stránky.

V nabídce najdete kupříkladu levný toner ce285a. Jedná se o alternativní laserový toner v černé barvě, jehož kapacita pro tisk je 2000 stran. Je plně kompatibilní s HP tiskárnou a samozřejmostí je skutečnost, že splňuje mezinárodní standardy. Je tak garantována vysoká kvalita tisku stejně, jako u originálních náplní.

Možná vám přijde vhod nový toner q2612a. Opět mluvíme o alternativním laserovém toneru HP, černém, kapacitou vystačí na 2000 stran při pokrytí tiskem 5 % strany. I když jde o alternativní toner, opět se můžete spolehnout na kvalitu díky splnění mezinárodních standardů.

Kvalitní služby zákazníkovi

E-shop nabízí i zajímavé akce a slevy, díky nimž můžete ještě víc ušetřit. Pokud si objednáte zboží za více než 2 200 Kč, dopravu nebudete hradit. Spousta zboží je zde skladem a může vám být díky tomu rychle k dispozici.

Podívejte se sami na kompletní nabídku tonerdepot.cz a vyberte si náplň či toner, který uspokojí vaši potřebu po tisku za pár korun. Už nebudete muset dětem zdůvodňovat, proč nemohou tisknout to či ono. Budete vědět, že vás tisk nestojí majlant.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje