7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoVybavte váš vůz šikovnými doplňky, které vám zpříjemní cestování

Vybavte váš vůz šikovnými doplňky, které vám zpříjemní cestování

Nejen v zimě, kdy je všude spousta břečky, je chladno a nevlídně, ale i v létě, kdy poletuje hmyz, snažíme se v autě přizpůsobit teplotu na přijatelnější pro cestování atd., můžeme využít mnohé doplňky do auta, které nám usnadní život. Možná už jste o nich slyšeli, možná pro vás budou příjemnou novinkou.

Deflektor na přední kapotu vozu

Určitě už jste měli možnost potkat na cestě vůz, který měl deflektor přední kapoty. Jde o tmavý pruh, který na vás může působit jako tunning auta či jiné optické odlišení, které nemá jinou funkci. To však není pravda. Deflektor chrání přední kapotu před poškozením od drobných kamínků a dalších nečistot. Jeho funkcí je i usměrnění proudění vzduchu tak, aby docházelo k odpuzování hmyzu a nečistot z kapoty. Je vyroben z bezpečnostní plastové hmoty vysoké odolnosti a kvality, má sníženou propustnost UV záření v kouřové barvě.

Deflektor má také protiprůvanovou funkci. Oceníte ji nejen v zimním a sychravém počasí. Díky němu dochází k přirozené cirkulaci vzduchu v autě, díky čemuž nedochází k zamlžování oken v mlze ani dešti. Také chrání řidiče proti nepříjemným efektům proudění vzduchu v autě, když je otevřené okýnko. S deflektorem můžete mít pootevřená okna i během sněžení či deště. Lze je koupit na každý druh vozidla.

Aby vám nevadilo mokro ani špína

V průběhu zimy, ale i jara a podzimu, se nám díky znečištěné obuvi dostává do vozu spoustu nečistot a vody. Proto je dobré mít místo pod nohami opatřeno gumovými rohožemi. Gumové rohože se dají seznat pro každý vůz jakékoli značky tak, aby přesně „seděly“ a nedocházelo k jejich nechtěnému pohybu, neodstávaly, nedoléhaly… Jsou vyrobeny z kvalitní a odolné gumy, která neklouže po podlaze vozu. Ani v teple neuvolňují pach gumy. Jsou odolné vůči teplotám, jednoduše se montují, na místě řidiče bývají zpevněné.

Toto i další užitečné vybavení pro interiér či exteriér vozu najdete na webu vtvauto.cz. Cestujte pohodlněji a usnadněte si úklid auta. Budete zajisté spokojeni.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje