7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
Homepro MužeCo by nemělo chybět v šatníku žádného muže?

Co by nemělo chybět v šatníku žádného muže?

Většina z nás chce vypadat dobře. Chceme, abychom se líbili, aby o nás byl zájem, udělá nám radost, když nám druhé pohlaví zalichotí, když se nás kamarád zeptá, odkud máme mikinu, boty nebo jiný kus z šatníku. Jestliže chcete vypadat trendy, je dobré si alespoň jednou za rok koupit nová trička, mikinu, boty či kalhoty.

Oblečení, které budete milovat

Je důležité, aby bylo oblečení, které nosíme, příjemné na dotek, bylo poddajné, zároveň lichotilo naší postavě a jeho barva nám lichotila. Ať už se poohlížíte po nové mikině či tričku, pestrou nabídku najdete na stránkách bastard.cz.

Pánská trička na těchto stránkách jsou vyrobena z kvalitního materiálu, jsou odolná, v moha barvách a s mnoha potisky, které rozesmějí i největší morousy. Máte rádi sport, jídlo, zvířata, nebo třeba sex? Na všechna tato témata najdete na zmiňovaných stránkách legrační obrázky a nápisy, které v sobě skrývají nejen vtip, ale i dvojsmysly a mnohé další.

Na své si přijdou pánové menšího i většího vzrůstu, milovníci tmavých barev i světlejších, všichni, kdo se rádi halí do kapucí. Navíc mezi zbožím najdete i kousky, které lze koupit za zvýhodněnou cenu se slevou. Zajímavé jsou i věci, u nichž je poslední možnost koupě.

Oblečení s humorným potiskem můžete koupit nejen sobě, ale i své drahé polovičce a dětem. Kromě mikin a triček zde najdete i další produkty. Tílka, spodní prádlo, tašky, vaky, ponožky či osušky.

Do města i na sport

Stále větší oblibě zvláště u mladých kluků se těší vaky na záda. Vejde do nich vše potřebné na odpolední výlet s kamarády, do kroužku či na nákupy do města. Je s nimi snadná manipulace, na zádech skvěle drží i vypadají a velmi jednoduše se udržují. Stačí je stáhnout, „hodit“ na záda a jít.

Podívejte se sami na nabídku e-shopu Bastard.cz a vyberte cool kvalitní oblečení sobě či svým blízkým. Uvidíte, kolik úsměvů vyloudí na tvářích těch, kteří vás v tomto oblečení potkají.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje