7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeZdravíVybělte si zuby v pohodlí domova

Vybělte si zuby v pohodlí domova

Všichni z nás si přejí mít krásné, bílé, zářivé zuby, úsměv, který nezůstane bez povšimnutí. Zároveň ale většina z nás nemá čas docházet do ordinací dentální hygieny, anebo se zubařů a všech v bílých pláštích stále obáváme. Ať je to jakkoli, vězte, že bílé zuby si můžete zajistit i sami, aniž byste museli opouštět váš domov.

Než přistoupíte k bělení zubů

Před tím, než dojde k samotnému bělení zubů, je důležité, aby byly zdravé. Navštivte zubního lékaře a nechte si zuby zkontrolovat, příp. opravit. Také si rozmyslete, jak výrazně budete chtít zuby vybělit a kolik do bělení hodláte investovat. Důležité je i to, zda máte citlivý chrup, nebo ne.

Stačí mít kvalitní bělicí pásky

Určitě jste si všimli, že bělicí pásky, ale také bělicí zubní pasty, bělicí prášky, gely a podobně, jsou na trhu již mnoho let. Ne všechny tyto přípravky jsou ale kvalitní a svou službu splní tak, jak by měly. Jestliže chcete mít jistotu, že kupujete kvalitní zboží, bělicí pásky, které budou bělit vaše zuby šetrně, ale účinně, navštivte webové stránky Belicipasky.com. Zde jsou k dostání bělicí pásky Crest 3D White, které se nachází na trhu již od roku 2001. Dosáhly celosvětového věhlasu a mnohých ocenění. V USA je doporučují dentální hygienici, zubaři i samotná Americká zubní asociace.

Bělení přesně podle vašich představ

Bělení bělícími pásky je naprosto bezbolestné a pohodlné. Zvolit si můžete z několika typů pásků, záleží na tom, o kolik stupňů chcete zuby vybělit, jak rychle, jaké jsou vaše zuby a jakou sumu chcete investovat. K rozhodnutí vám může pomoct i pozitivní recenze daného typu bělicích pásků.

Nespokojte se se zažloutlým, nahnědlým či naoranžovělým chrupem. Vaše zuby mohou být zářivě bílé za pár týdnů. Opřete se do péče o své zuby a vybělte si je v bezpečí domova. Budete zajisté spokojeni, jako nespočet uživatelů po celém světě před vámi.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje