7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyNichž 5 barev kožených kabelek z Emotys musíte mít v zimě?

Nichž 5 barev kožených kabelek z Emotys musíte mít v zimě?

Přestože přišla zima a mnoho věcí z našeho šatníku musíme vytřídit, tak kožené kabelky se nosí stále. Tedy nosíme je i v zimě. V zimě se mění barvy, tak proto vám v dnešním článku představíme, které barvy kožených kabelek z Emotys se právě v zimě nosí a jsou velmi aktuální.

Černá kožená kabelka

V zimě budete s černou koženou kabelkou aktuální. Černá se snadno kombinuje. Pokud vlastníte nějaký výraznější barevný kabát, tak právě černou koženou kabelkou ho podtrhnete. Hodí se i k metalickým odleskem, a právě tyto bundy jsou momentálně velmi aktuální.

Metalická kožená kabelka

V těchto barvách byste měli tuto zimu vlastnit alespoň jednu koženou kabelku. Je jedno, jestli zvolíte nějakou zlatou, stříbrnou nebo v metalických odlescích jinou barevnou kombinaci. Tyto metalické kožené kabelky volte ke tmavším outfitem, které jsou přes zimu velmi populární.

Červená kožená kabelka

Je to sice tradiční barva, ale přes zimu ji musíte jednoznačně vlastnit. Červená se označuje také jako barva Vánoc, a i předvánočního období. Proto ji ženy rády nosí i v zimě. To je ale ten nejmenší důvod, proč je červená kožená kabelka tak oblíbená. Hlavní důvod je ten, že se velmi snadno kombinuje, přesto, že je výrazná. Je to nejprodávanější barva po černé. A v zimě určitě. Nic nevyzní v krásném zasněženém bílém počasí hezčí, jako červená kožená kabelka v rukách.

Zelená kožená kabelka

I tato barva se nese v duchu Vánoc. Zelenou byste měli volit hlavně proto, že dokáže oživit každý outfit a velmi snadno se kombinuje k tmavým a zemitým barvám, které se nosí v zimním outfitu nejčastěji. Je to hlavně proto, že tmavé barvy zlepšují postavu, a tak ji činí dokonalejší, co je pro nás dámy vždy žádané.

Žlutá kožená kabelka

Vneste do svého zimního outfitu trochu slunce za pomoci žluté kožené kabelky. Právě tato barva rozzáří každý jeden outfit a vy tak budete za dámu, která umí nosit výrazné barvy. Takovou žlutou koženou kabelkou ukážete, že víte, co je to móda a nebojíte se s módou hrát ani v zimě. Zapomeňte jen na tmavé barvy kožených kabelek. V zimě musíte mít kromě nich i pěkné výrazné barvy.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje