7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeZprávyObčas se to zadrhne

Občas se to zadrhne

Každého – dokonce i toho nejúspěšnějšího – podnikatele může občas potkat smůla. Nebo to ani nemusí být smůla, ale něco, co zákonitě přijít muselo, jenom si to tento neuvědomoval nebo nepřipouštěl. Zkrátka se může někdy v klidně i úspěšném byznysu přestat dařit a podnik může pocítit i nemalé problémy.

Nikdo toho není stoprocentně uchráněn, každému se to může stát. A když začne jít firma ke dnu, je nejednou třeba pomoci jí nějakými těmi investicemi. Protože když se zaplatí její dluhy, může vše zase fungovat jako dříve, když se modernizuje, může být nastartováno něco nového a dost možná ještě lepšího než kdy dřív. Když se seženou scházející peníze, nerozutečou se nespokojení zaměstnanci jinam, zajistí se dodávky všeho, čeho je zapotřebí, spokojen je i stát vyžadující povinné odvody.

Ovšem aby bylo takového obratu k lepšímu dosaženo, jsou vesměs zapotřebí peníze. A ty je nezbytné někde sehnat. Konkrétně si je v nejednom případě půjčit, protože ne každý z podnikatelů má na to, aby zaplatil vše, co má být zaplaceno, rovnou z vlastní kapsy.

Pro mnohé z podnikatelů v nesnázích je tak běžné, že si berou nebankovní hypotéky bez registru. Činí tak proto, že jde o typ úvěrů, u nichž lze snadno uspět a jež zároveň nikomu nehrozí nějakými nemilými překvapeními třeba v podobě něčeho nevýhodného ve složité smlouvě. 

U těchto hypoték, jež poskytují peníze právě pro cokoliv, co nějak souvisí se žadatelovým podnikáním, stačí dát nebankovní společnosti do zástavy nemovitost a už ve velice krátké době za ni lze získat půjčku ve výši padesáti až sedmdesáti procent její odhadní ceny. Vyplní se online žádost, pošle se pár snímků oné nemovitosti k posouzení a do čtyřiadvaceti hodin má člověk své jisté, tedy schválenou půjčku. Bez nutnosti vytahovat na světlo světa nízké daňové přiznání a příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce, další dluhy a podobně. Pak se to hodí bez zbytečného papírování na papír a peníze, jež přistanou žadateli na účtu záhy, lze splácet třeba i třicet let.

Což je daleko výhodnější nabídka než třeba ta bankovní. Kde by takový člověk možná sotva uspěl, protože by byl na půjčku nejspíše moc chudý.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje