7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZprávyPoučte se s ReRum, jak si zodpovědně půjčovat peníze

Poučte se s ReRum, jak si zodpovědně půjčovat peníze

Rerum s.r.o. je společnost působící po celém světě. Jen v České republice působí ve více jak dvaceti městech. Nabízí nebankovní rychlé půjčky, díky kterým můžete získat až 15 000 Kč už za 15 minut. Veškeré vyřízení je zdarma, je rychlé – prostřednictvím internetu a velmi snadné.

Přesto, že je půjčení peněz u Rerum tak snadné, není jednoduché se zadlužit. Do vašich karet hraje možnost vybrat si délku splácení, která je až 30 dnů, ale i tak je dobré znát základní podmínky zadlužení se.

Půjčky ReRum
Půjčky ReRum

Půjčka u Rerum

Půjčka se vyřizuje online přes webový formulář. K tomu, aby vám byla půjčka schválena, je potřeba doložit, že je vám mezi 25-65 lety, máte trvalý příjem, vlastní bankovní účet na území České republiky. Pozor si dejte na exekuci či insolvenčním řízení – v takovém případě půjčku nedostanete.

Co se týče výše půjčky, první je zdarma a její výše je maximálně 5 000 Kč. Po prvním řádně splaceném úvěru je možné požádat o další, kdy už je hranice zvýšena a vy si tak můžete půjčit až 15 000 Kč.

Opravdu půjčku potřebujete?

Opravdu půjčku potřebujete? To jsou časté otázky. Vždy se rozmyslete, zda půjčku opravdu potřebujete. Pokud si je půjčíte, buďte přesvědčeni o tom, že nemůžete počkat, až je našetříte, že nemůžete počkat, až dostanete výplatu. Při půjčení se totiž zavazujete – buďte si tedy 100% jistí, že závazku splacení půjčky dostojíte řádně.

Přemýšlejte, od koho si půjčíte

Nepodlehněte unáhleně hned první reklamě, která zaručuje půjčku do minuty bez papírování a poplatků. Takové půjčky mají většinou tolik háčků, že z toho nevybruslíte a budete platit a platit. Vyberte si společnost, která dopředu určuje jasně podmínky půjčky a je seriózní.

Vše zkontrolujte, potom podepište

Než se něčemu upíšete, vše si přečtěte a projděte tak důkladně, jak to jen bude možné. Znáte ty povídačky o malých písmenkách na konci smlouvy? Jsou pravdivé, ale opět se s nimi setkáte zejména u podvodných a neseriózních společností, které už samy o sobě mají často velmi špatnou pověst.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz 

 

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje