7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyJaké kožené kabelky z Emotys a doplňky ke šedé barvě?

Jaké kožené kabelky z Emotys a doplňky ke šedé barvě?

Šedá barva je sama o sobě dost nevýrazná barva. Ne nadarmo se říká, že si nevýrazná jako šedá myška. Jenže tato barva je i velmi oblíbená. Je často nošena, protože se velmi snadno kombinuje, podobně jako černá barva. V dnešním článku si ukážeme, jaké kožené kabelky z Emotys a také doplňky k této barvě kombinovat, aby nebyla tak všední a nevýrazná, ale naopak, aby vyzněla.

Výrazné kožené kabelky

Pokud chcete, aby šedá barva vyzněla, tak ji musíte umět správně kombinovat. Sáhněte po kožených kabelkách ve výrazných barvách. Šedá miluje oranžovou barvu. Proto nezapomínejte volit takovou koženou kabelku. Dále si rozumí velmi dobře s růžovou. Sáhněte však po výrazné až tmavé růžové barvě. Červená barva sluší šedé dokonale. Nezapomínejte na to, abyste sáhli po velmi výrazných kožených kabelkách. Zapomínejte na černou samozřejmě šedou. Pokud se však bojíte křiklavých barev, tak sáhněte po takové tmavé zelené. Kožená kabelka v takové barvě vyzní při šedé dokonale a vy nemusíte mít pocit, že křičíte na ulici. I když by tomu nebylo na škodu.

Doplňky

Při šedé barvě se vůbec nemusíte bát velikosti doplňků. Naopak sáhněte po co největších variantách. Nejlepší bude, když si vyberete ze své šperkovnice nějaké výrazné barevné náušnice. Podobně je to i s náhrdelníkem a náramkem. Může jich být i více. Nemusíte být v tomto střídmá a vezmete si jen jeden. Naopak, čím více, tím lépe. Takto dodáte svému šedému outfitu pořádný výraz.

Boty

V tomto případě sáhněte podobně jako při kožených kabelkách po barvě. Samozřejmě nemůže být toho mnoho. Stačí úplně, pokud budou jen dva a maximálně tři výrazné prvky v celém šedém outfitu. Nechceme přece, aby šedá barva zanikla, ale naopak chceme, aby vyzněla. Proto i v tomto platí pravidlo, méně je někdy více. Můžete volit barvu bot podobně, jako volíte barvu rtěnky. Ostatní prvky mohou být klidně šedé a tmavé. Takto ukážete luxusní dámu, která umí nosit nejen rtěnku, boty, ale především šedou barvu a to dokonale.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje