7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávy7 letošních trendů, které najdeš pod stromečkem

7 letošních trendů, které najdeš pod stromečkem

Kabelka na krk?

Pokud jste si dosud mysleli, že kožená kabelka je jen čistě do ruky, přes rameno nebo crossbody, tak jste na velkém omylu. Designéři stále přemýšlejí jakoby zaujaly. A tak zjistili, že jim obyčejná kožená kabelka nestačí a tak vymysleli kabelku na krk, kterou můžete nosit jako šperk. Směstnají tak akorát pár drobných a možná rtěnku, no je to fuk, jste stylová.

Kabát v pestré barvě

Pokud si myslíte, že tento rok obejdete podzim bez nějakého výrazného kabátu, tak jste na velkém omylu. Je třeba, aby ve vašem šatníku byl kabát v výrazné barvě, který pak postupně doladíte jemnými prvky.

Teddy kožich

Tento trend navazuje na předešlý kabát. Pokud chcete být IN, tak si určitě pořiďte kabát v oversize velikosti nazývaný také jako Teddy coat. Je samozřejmě z umělé kožešiny a i když přidá na objemu, je to trend, který musíte prostě mít.

Rukavice dětství

Tuto zimu si musíte ohřát ruce v rukavicích s jedním palcem. Určitě víte o jakých mluvíme. Jsou to ty, které se dávají dětičkám, když jsou jejich prsty ještě malé. Nevíte si to představit mít něco takového na ruce? Je to velmi příjemný doplněk, který je letošním trendem a také příjemně zahřeje.

Staré a známé gumáky

Zbožňujeme tuto módu, protože vždy jsme uvažovali nad tím, jakou obuv si vzít když prší a naše nohy hned promoknou. Zatímco gumáky byly kdysi vysloveně určeny k domovní hry, tak nyní je tento Trendy velmi aktuální a vy si je klidně můžete vzít i na nějaké to posezení s kámoškou. Budete v nich vypadat určitě stylově.

Sponky ve vlasech

Tento trend jste určitě v poslední měsíce zaznamenali. Velké perlové sponky zdobí několik ženské koruny krásy. Je jedno jestli jsou krátké nebo dlouhé. Je však sáhnout i po jiných typech sponek, trh je nabízí velké množství. V tomto platí, čím větší, tím lepší.

Velký barevný šál

Aby to nebylo s oversize kabátem tak jednoduché, tak je třeba si pořídit i pořádně objemný barevný šál. Barva musí být výrazná a dech beroucí. Můžete tento šál klidně doladit i koženou kabelkou v podobné barvě. Budete za hvězdu ulice.

Milé dámy, zmíněné trendy v módě nejsou sice nutnost, ale vřelé doporučení pro vás. Máte už nějaký ze zmíněných trendů ve svém šatníku?

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje