7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeCestováníKde uspořádat konferenci? Jedině v Praze…

Kde uspořádat konferenci? Jedině v Praze…

Naše hlavní město ležící na březích řeky Vltavy je známé po celém světě a patří mezi nejkrásnější evropská města. Praha však neláká pouze turisty za historickým a kulturním bohatstvím, nočním životem, ale i nejlepším servisem a reprezentativními místy pro uspořádání konference.

Nechte se učarovat a inspirovat Prahou stejně, jako v minulosti mnoho umělců a vědců. Je tajuplná, úchvatná, okouzlující a hlavně nikdy nespí – tj. Praha není nikdy mimo sezónu.

Konferenční hotel v Praze

Hodláte-li uspořádat konferenci, pak je právě konferenční hotel v Praze tím nejlepším řešením. Hodí se pro malé i střední semináře, konference i jiné firemní akce. Veškeré konferenční místnosti disponují spolehlivým Wi-Fi připojením, vestavěným zvukovým systémem a jsou také plně klimatizované, tudíž se není potřeba obávat ani větších akcí během parného léta.

Stylové pokoje

Hotel na Florenci vás mile překvapí stylovým zařízením, jsou odhlučněné, prosvětlené, nekuřácké a klimatizované s Wi-Fi připojením zdarma. Poskytují veškerý komfort, jaký si jen umíte představit.

Proč právě Praha?

Proč si vybrat právě konferenční prostory v Praze? Na tuto otázku je odpověď snadná. Určitě to není jen krása a kouzlo města. Praha má ideální polohu (srdce Evropy) a je tudíž snadno dostupná i pro delegáty z cizích zemí. Navíc patří do první desítky nejbezpečnějších míst na světě a patří jí čestné 11. místo v žebříčku světových kongresových destinací. Dalším důvodem je reprezentativní místo s tím nejlepším servisem, kvalitním občerstvením a nápoji, výtečné zázemí, ozvučení i bezkonkurenční dopravní dostupnost.

Shrnutí

  • Nejbezpečnější místo nacházející se v první desítce
  • Ideální poloha
  • Oblíbené místo pro konání světových konferencí
  • Výtečná dopravní dostupnost
  • Perfektní zázemí a servis
  • Reprezentativní prostory
  • Historické a kulturní bohatství
  • Luxusní ubytování
- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje