7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyNehty a kožená kabelka?

Nehty a kožená kabelka?

K ženě jednoznačně patří upravené nehty. Však uznejte, co si pomyslíte, respektive si to hned všimnete, když vidíte neupravené nehty, které mají černou špínu mezi nimi. Nebo když si všimnete oloupané nehty, tak si určitě řeknete, že je lepší si nedávat na ně nic. Upravené nehty neznamenají vždy jen krásné výrazně nalakované nehty, ale naopak někdy přirozená barva nehtu je opravdu krásná, i když momentálně to považuje mnoho lidí za trend, který se nenosí. 

Spousta mužů zmiňuje, že kromě některých proporcí těla si všimnou na ženě právě upravené ruce. Právě toto poukazuje na to, zda se žena o sebe pečuje nebo ne. Samozřejmě vše záleží na tom jaké povolání provádí. Určitě ženy, které vykonávají těžkou fyzickou práci někde venku, budou mít úplně jiné ruce než ženy, které pracují v kanceláři a jejich nejtěžší činností je maximálně úklid svého bytu.

Trendy v oblasti manikúry se také mění podobně jako trendy v oblékání. Už pár let se do popředí dostávají umělé nehty, kterým na chuť přichází více a více žen a naopak, ty které kdysi preferovali pouze umělé nehty, jsou za ty své přirozené, ale upravené. Aktuálně jsou moderní a stylové krátké, někdy i méně výrazně nehty. Dříve to byly dlouhé kočičí drápy. Mění se i trend ve tvaru nehtu, dokud zpočátku bylo trendem mít rovné, tak momentálně je více trendy mít nehty s obloukem. Mezi těmito dvěma tvary tu byly ještě populární špičaté nehty. Jsou ženy, které na svých rukou milují odvážné barvy – neonové, křiklavé a jsou ženy, které jsou v tomto střídmé, upřednostňují spíše zemité a jemné pastelové barvy na svých rukou. Podobně je to i s délkou samotného nehtu, také je to různorodé, závisí to opět od povolání nebo činnosti, kterou žena nejčastěji provádí.

Přichází však otázka. Myslíte si, že takové nehty by měly ladit s koženou kabelkou? Za nás je to jednoznačně ano. Sice nemusí to být na každodenním pořádku, ale přizpůsobit barvu nehtu a kožené kabelky nám přijde jako něco velmi trendové a zároveň velmi pěkné. Právě na základě toho mohou dámy ukázat, že mají opravdu smysl pro detaily, že když si něco oblékají a kombinují, tak myslí opravdu na ty nejmenší detaily, které jsou někdy často přehlédnuty. Ukáží tak, že jsou v oblasti módy velké „pedantky“ a nenechávají nic náhodě. Jelikož jde o velmi malé detaily v celém outfitu, klidně si můžete dovolit výrazné barvy nehtů a k tomu stejnou výraznou barvu kožené kabelky. Barva nehtu nemusí být 100% stejná jako odstín vaší kožené kabelky. Někdy tyto dva atributy, které takto zvolíte mohou nést ve výrazné barvě a to vám zcela postačí ve vašem celém outfitu. Někdy právě tato jednotnost poukáže na kvalitu, kterou právě nosíte, protože ji za pomoci nehtů zvýrazníte a upozorněte na ni.

Milé dámy, upravené nehty opravdu stojí za všechnu námahu. Uvidíte, že se budete cítit skvěle. Nemusíte vůbec vynakládat nějaké velké finanční prostředky na vaši manikérku. Krásné a zdravé nehty se dají udržovat i doma. Stačí vám jen trochu času a námahy. Lak na nehty není v momentální době také nějaká drahá nedostupná záležitost. Naopak, věnujte se, kupujte si nové barvy a odstíny a přizpůsobujte ty barvy vaší kožené kabelce, kterou právě s oblibou nosíte.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje