7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeZprávyJak si spravit karmu

Jak si spravit karmu

Karma je zákon příčiny a následku, vše co vykonáte, se odrazí na vašem dalším životě. Jestli si chcete spravit karmu, použijte minerální kameny. Noste je u sebe, nejlépe jako šperk či hmatku. 

Bude se vám hodit ametyst, který je spojením s vesmírem. Potlačuje stres a přináší klid, je kamenem meditace. Pomáhá se soustředit, zbavuje napětí, přináší lepší spánek a sny.

Malachit je kamenem změny a kreativity, harmonizuje duši, ochraňuje, dodává sebevědomí a překonává stydlivost. Lečí blokády a pomáhá přijímat i negativní stránky života.

Heliotrop je kámen, který má vliv na karmu. Dokáže vám získat znovu sebedůvěru a také působí očistným dojmem na vaši duši. Přináší pokoru a nadhled nad situací.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných malířích a malířkách, jako je například nizozemští umělci Rembrandt a Vincent van Gogh nebo mexická malířka Frida Kahlo.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje