7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZprávyAutomaty espresso pro luxusní coffee break

Automaty espresso pro luxusní coffee break

Usínáte během dne a snižuje se vaše pracovní výkonnost? Pak vám možná pomůže kofein a chtělo by to mít k dispozici automaty espresso. Ty jsou stále častěji běžnou součástí zázemí pro zaměstnance ve firmách a není se čemu divit. Vždyť tato investice se ve výsledku vyplatí. Káva dodá energii, zlepší nápadu, zbystří myšlení a navíc výborně chutná.

espesso-automat

I krátká pauza na kávu stačí

Dlouhé hodiny sezení, přemýšlení a práce nás zákonitě vyčerpají. I krátká pauza na kávu dokáže tělo a mysl vzpružit a „nakopnout“ do další činnosti a proto by měla být samozřejmostí. Díky automatům espresso nemusí coffee break trvat ani nijak dlouho, vždyť dojít ke kávovaru, zmáčknout tlačítko, malou chvíli počkat a vrátit se zpět se šálkem voňavého životabudiče zabere jen chvíli času.

Káva z kapsle dokáže divy

Kapslové automaty espresso jsou dnes velmi oblíbené. Mají pramálo společného s těmi, které vyráběly blíže neidentifikovatelnou břečku, která kávu opravdu jen vzdáleně připomínala. Moderní automaty přinesly téměř nápojovou revoluci. Fungují na principu kávy hermeticky uzavřené v kapsli a zachovávající si své aroma jako čerstvě po namletí, dokážou tedy vykouzlit nápoj jako z kavárny. Káva se louhuje přímo v kapsli, ne v těle kávovaru, a to umožní získat z ní maximum chuti i aroma. Navíc váš oblíbený druh kávy bude chutnat vždy stejně dobře.

 NA

Kávovar jako luxusní dárek

Mnoho lidí si automaty espresso pořizuje i domů. Je to sice určitá investice, ale nemusí být nijak přehnaně vysoká, a pokud jste milovníci tohoto kofeinového životabudiče, určitě takový kávovar dobře využijete. Hodí se i jako luxusní dárek. Nezapomeňte si udělat dostatečnou zásobu kapslí, aby vám nedošly, zrovna když budete kávu nejvíce potřebovat. Obrovský výběr automatů espresso různých typů má Nápojová ambulance.

Nápojová Ambulance – specialisté na kávu

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje