7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeCestováníDarujte let balónem

Darujte let balónem

O vhodném dárku k promoci, kulatým narozeninám, výročí seznámení nebo svatby přemýšlíme mnohdy týdny dopředu. Darujte svým blízkým něco, z čeho se budou moci radovat celý zbytek života, darujte jim takový zážitek, který do slova a do písmene změní jejich pohled na svět. Let balónem ve výšce až 800 m nad zemí umožní rozhlédnout se pořádně po kraji a pokochat se neopakovatelným půvabem české krajiny. Spatříte svou vlast ve zcela novém světle! Alespoň na malou chvíli Vám svět bude doslova ležet u nohou.

Let balonem
Let balonem

Bezpečně do oblak s profesionály

Na zážitky tohoto druhu se specializujeme, poskytneme Vám tak jedinečný zážitek z výšky, o Vaši bezpečnost však bude po celou dobu postaráno. Zjistíte například, že v kabině je prakticky stejná teplota jako na zemi, navíc tu nefouká vítr, neboť se vše rychlostí onoho větru pohybuje. Dostane se Vám nevšedního prožitku z výšky, oceníte romantické výhledy do krajiny. Kam poputujeme, je ovlivněno pouze směrem větru, zpět na místo, odkud jsme vyrazili, Vás však po přistání bezpečně a spolehlivě vrátíme.

Let balónem změní Váš pohled na svět

Podíváte se na svět s odstupem, necháte všechny stoje starosti na zemi a s lehkou hlavou vystoupáte do oblak. Necháte se unášet větrem, budete sledovat půvabnou malebnou českou krajinu pod sebou. Lidé se Vám budou zdát maličcí a nepatrní, stejně jako všechny jejich spory a starosti. Uvidíte svět ze zcela jiné perspektivy. Let balónem a zážitek z něj ve Vás poté bude doznívat a rezonovat po zbytek Vašeho života. Kdykoliv budete mít pocit, že se na Vás okolnosti a starosti valí a nedají Vám vydechnout, představte si, že znovu nastupujete do koše a vydáváte se vzhůru k nebi.

 

SAMSUNG CSC

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje