7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
HomeBydleníŽivot v Praze má bezpochyby spoustu výhod, láká vás také?

Život v Praze má bezpochyby spoustu výhod, láká vás také?

Za prací i zábavou to budete mít opravdu blízko, a to není jediné plus, které čeká na pražské rezidenty. Dopravní obslužnost je na úrovni, se kterou se nemůže měřit žádné jiné české město.

Supermarkety, restaurace, pošty, autoservisy nebo kavárny, těch je v Praze také více než dost, nejen v malebném prostředí Žižkova, kde se snoubí moderní svět s dávnou historií reprezentovanou třeba vrchem Vítkov. Kdo by potom nechtěl strávit život v Praze, když se otevírá takové spektrum možností?

Pětipokojový byt pro početnější rodinu

Vybírat si můžete podle svého – byty na prodej Praha 3 nabízí několikero zajímavých variant, v nichž se jistě najde snad každý! K dispozici je 1+kk stejně tak jako 5+kk, záleží na tom, jestli budete žít sami, s partnerem nebo jako průměrná česká rodina se dvěma dětmi? Každý musí mít dostatek prostoru, aby byla v rodině pohoda a klid, to je přeci jasné!

Mimochodem, ptáte se na dopravní obslužnost v regionu? Autobusová zastávka bude doslova přede dveřmi, daleko nebudete mít ani zastávku metra. Cestování po Praze je pak vždy otázkou krátké chvilky, a to nejen v klasických pracovních dnech. Školy, školky, místa oddechu jako třeba parky – vše je vlastně v docházkové vzdálenosti!

Zajímavé možnosti kolem hypotečního úvěru

Nabídka vám přijde zajímavá, ale obáváte se, že by hypotéka nemusela být schválena? Zkuste se tedy nezávazně zeptat na výhodné financování bydlení, se kterým půjde vše mnohem snáz.

Jednoduše se vyřídí i jinak složitá administrativa, která je pro některé žadatele o podobné úvěry otázkou dlouhého čekání a vyřizování. Pokud však dnes chcete bydlet ve svém a jednou mít startovací byt i pro děti, není jistě důvod dlouho čekat. Naopak, je třeba se pustit do práce a podívat se, jaké jsou aktuální možnosti.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje