7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenySvět kabelek, kterou si vybrat na toto jarní období?

Svět kabelek, kterou si vybrat na toto jarní období?

Kabelka je pro nás velmi důležitá věc. Slouží nám jako úložna potřebných věcí a také jako doplněk ke outfitu. Dokonce už i muži začali nosit tašky, díky nim se cítí komfortně a věci mají na pořádku. Prostě život z kabelkami je lepší a komfortnější. Dnes si řekneme jaké kabelky by Vám neměly chybět v šatníku. Pojďme se na to společně připravit a inspirovat.

Proutěné kabelky

Tyto slaměné kabelky byly hitem i minulého léta. Ale pozor! Tyto kabelky můžete nosit i na jaře. Jsou velmi zajímavé a hlavně z přírodního materiálu, který ocení snad každá žena. Je jich však obtížně sehnat a proto pokud se vypravíte do obchodu, nebude to pro Vás snadné. Spíše bychom doporučili internetový obchod, ve kterém si kliknete jaký druh chcete a hned Vám to vyhodí jako namísto dlouhého hledání po obchodech.

Kabelky přes rameno

Tyto malé kabelky dokáží být velmi praktické a pohodlné na nošení. Každá z nás má určitě tento typ kabele ve svém šatníku. Tyto crossbody malé kabelky jsou velmi praktické a vejdete do nich potřebné věci jako jsou klíče, peněženku, mobil a dokumenty. Pokud potřebujete kabelky s větším prostorem tak v takovém případě Vám poradíme kožené crossbody kabelky ve větším rozměru. N závěr nezapomeňte na černou a hlavně výrazné barvy, které si toto jarně období přímo žádá.

Neobyčejný tvar

Pro elegantnější dámy, které chtějí vyniknout jsou pro ně tyto kabelky jako stvořené. Tyto kabelky dokáží na outfitu i samy o sobě vyniknout. Stačí si zvolit nějaký jednoduchý neutrální outfit a kabelka zazáří. Tím, že je jiná než ostatní, je i jedinečná. Má neuvěřitelný vzhled a to ouško ve zlatém kování, které je jiné než ostatní. Je kulaté a můžeme ji nosit v ruce, nebo přes ruku. Jako ukázku pro Vás máme koženou kabelku v hnědé barvě

Mini kabelky

I malá kabelky dokáže zazářit! Tyto kabelky jsou také velmi praktické a slouží hlavně jako doplněk ke outfitu. tento typ se hodí víceméně do společnosti jako na večeři s přítelem, na večerní posezení s kamarádkou, nebo na party. Jsou velmi populární a každý rok přijdou na svět jiné s různých vzorů, značek, motivů a tak dále. Určitě byste si měli i vy pořídit do svého šatníku tento kousek. Jako ukázku Vám předvedeme koženou psaníčko Viola, která je jednoduchá, ale zároveň velmi elegantní a hlavně výborná společnice.

Vzorované kabelky

Tyto kabelky plné vzorů jsou opět v módě a to již či z imitace hadích vzorů, zebry, tygra, leoparda a podobně. Jsou velmi zajímavé a dokonce můžeme vidět i kabelky plných vzorů jako jsou květiny a geometrické vzory. stačí si vybrat jen tu správnou, která vám jak se říká padne do oka.

Velké kabelky

V této sezoně jsou velmi IN obrovské kabelky, které se pyšní jejich velikostí a jednoduchým designem. Do takové tašky vejde velmi mnoho věci a mysleme si, že takové kabelky ocení každá žena. Proto je velmi výhodná pro nákupy což Vám umožní pocit výhody. V takovém případě je třeba volit velké kabely na nákupy z pravé kůže, která se Vám jen tak rychle neroztrhá.

Doufáme, že i vy si najdete oblibu v těchto kabelkách. Jsou opravdu krásné a hlavně nezapomínejte na barevné odstíny, které jsou velmi populární.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje