7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyJak si zpestřit erotický život a vyvarovat se stereotypu

Jak si zpestřit erotický život a vyvarovat se stereotypu

Mnoho nezáleží na tom, zda jste spolu dva roky anebo deset. Upadnout do stereotypu se dá už po několika měsících společného soužití. Tajemství dlouholetých párů spočívá v několika věcech, které pravidelně dělají. My vám je dnes prozradíme.

Překvapujte se

Buďte blázniví a spontánní. Udělejte něco, co od vás partner absolutně nečeká. Připravte večeři, hezky si upravte vlasy a natáhněte hezké šaty, co už půl roku leží ve skříni. Připravte ovocnou mísu, šampaňské a vlezte si společně do vany. Anebo navštivte sexshop a kupte si nové hračky do postele. A úplně nejlepší bude, když se posteli vyhnete obloukem a zkusíte to tentokrát jinde a jinak.

Mluvte spolu

Mnohdy se stává, že vedle sebe žijí dva cizí lidé, a to je velmi smutné. Mluvte spolu pravidelně o čemkoliv. O vesmíru, autech, sportu, kosmetice, práci, zálibách. Vycházejte si navzájem vstříc a bavte se na různá témata z mužského i ženského světa.

Mluvte i tehdy, když se vám něco líbí či naopak nelíbí. Jak se cítíte, jaký byl den apod. Nezapomínejte ani na choulostivá témata jako jsou sex, hračky, vibrátory a další. Pokud nezahodíte stud, nikdy se neuvolníte a nebudete opravdově sami sebou.

Experimentujte

Nebojte se experimentovat v sexu a používat erotické pomůcky. Milujte se nejen večer za tmy, ale i během dne. Tím se sex ještě více zintenzivní, protože vizuální zážitek dodá tu správnou šťávu. Vyzkoušejte novinky a erotické hry.

Dotýkejte se navzájem

Doteky umocňují touhu, sbližují, posilují vztah. Nemusíte se navzájem dotýkat pouze v okamžiku, když na sebe dostanete chuť. Hlaďte se před spánkem, škrábejte se na zádech, přehrabujte ve vlasech, šeptejte si do ouška hezká slůvka a projevujte si lásku – každý den.  

Každý den polibek

Na počátku společného soužití je naprosto normální, že si dva lidé po příchodu z práce dají doma při setkání pusu, usmějí se na sebe, pohladí se a zeptají, jaký měl ten druhý den. Časem tento krásný zvyk upadne a po příchodu na sebe leda syčí, jak hadi. Obnovte tento zvyk a učiňte si z něj pravidlo.

Mějte koníčky  

Pro spokojený vztah je pěstování hobby důležité. Ať už se jedná o společný koníček anebo když má každý ten svůj. Zpestřit erotický život není jen sexy oblečky, vibrátory a jiné hračky. Je to vše okolo.

Zvlášť pro ženu je toto velice důležité, aby se dokázala naladit na správnou vlnu a ve svém partnerovi viděla opravdového muže, nejen otravu, co chce každý den teplou večeři, válí se mu fusekle u postele a je líný vynést i odpadkový koš.  

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje