7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyPink i v zimě?

Pink i v zimě?

Víme, že zima je typická svým pochnmúrnym počasím. Trošku nás to deprimuje, ale překvapí nás i slunečním počasím, které nám dodá hned pozitině náladu a energii. Podobně je to i v oblečení, právě v zimě se ladíme spíše do tmavších barev, převládají zemité barvy jako černá, šedá a hnědá. Není však na škodu změnit tento typ oblékání na něco živé a zaobstrať si kousky, které jsou výrazné a tak nás rozzáří. Zkuste to například s růžovou. My vám v dnešním článku ukážeme, co si vybrat v růžové barvě.

Kabát

Tento podzim je dominantnější kabát před bundou. To je jasné. Kabát je ženský a vypadá na každé dáme dobře. V nabídce je dostat momentálně dva aktuální typy kabátů. Je to jednoznačná klasika nebo takzvaný hrubý „teddy coat“ kabát. Oba typy kabátů se nosí především v oversize velikosti. Populární je i káro, které v kombinaci s růžovou barvou působí elegantně a žensky. Snadno se kombinuje se slim džínami a klasickou hnědou koženou kabelkou .

Svetr

Volit růžový svetřík v podzimním pochmurném počasí je ideální volba. Nejen příjemně zahřeje, ale vypadá jemně a žensky. Pokud však chcete působit výrazně, tak klidně volte i výraznou barvu svetříku. Aktuálně je moderní oversize velikost, která se skvěle hodí k slim modrým džínům a bílým teniskám. Určitě pěkné podzimní holínky nebo obtáhnutá sukně nebude špatný nápad. Za nás je tento teplý oversize kousek přímo ideální na zimní podzim a nadcházející zimu.

Halenka

Vlastnit halenku růžové barvy je prostě povinností každé ženy. Nemusíte tuto povinnost splňovat, ale mělo by to tak být. Taktáto halenka se hodí k sukni, džínům a kalhotám. Nemáte rady halenky? Tak sáhněte po módní košili v károvaném vzoru, který je tento podzim velmi populární a moderní.

Kožená kabelka

Volit koženou kabelku v růžové barvě není až takový odvážný kousek, jak by se mohlo zdát. Zatímco v létě dominovala vyrážení korálová růžová barva, podzim je v tomto střídmější a dominuje stará růžová barva nebo klidně můžete volit i pastelové odstíny této ženské barvy. Růžové kožené kabelky si najdou v šatníku vždy své místo a také můžete sáhnout po koženém batohu, který je růžové barvy. Stačí vám už málo doplňků, protože jeden výrazný kousek už na sobě máte.

Milé dámy, nelekejte se růžové barvy a nemyslete na to, že to je čistě výsadou „barbie“ dívek. Naopak, pokud ji budete nosit, naučíte se ji i správně kombinovat a nikdy nebude na vás působit jako něco víc, co se k vám nehodí.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje