7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro MužePonořte se do virtuálního světa her

Ponořte se do virtuálního světa her

S herními počítači Lenovo si můžete kdykoliv pročistit hlavu u svých oblíbených her. Díky mimořádnému výkonu vás totiž tato zařízení jednoduše vtáhnou do virtuálního světa zábavy, takže na chvíli zapomenete na starosti všedních dnů a budete si užívat zasloužený relax.

Počítačové hry zdaleka nejsou určené jen pro děti, skvěle si u nich totiž odpočinou i dospělí. Ať už chcete zabíjet vetřelce, hrát fotbal, budovat prosperující velkoměsta nebo se stát majitelkou zoo či zábavního parku, hry vám to umožní.

K tomu, aby všechno šlapalo, jak má, je ale potřeba pořádný stroj. Při výběru zvažte, jestli ho budete používat jen doma, nebo ho budete chtít brát s sebou i na cesty. Lenovo má ve své nabídce jak přenosné herní notebooky, tak stolní počítače pro ty nejlepší zážitky z hraní.

IC_Y700

Extrémně vysoký výkon nabídne notebook Lenovo IdeaPad Y700. Nejenže je skvělým hráčem, ale také perfektním společníkem při sledování filmů nebo seriálů. Těšit se můžete na vynikající prostorový zvuk, a to díky dvěma komorovým reproduktorům JBL a technologii Dolby Home Theatre. Jeho nespornou výhodou je velmi nízká hmotnost, se svými 2,6 kg se na cestách příliš nepronese. Chcete víc než jen klasický notebook? Zvolte konfigurace vybavené 3D kamerou Intel RealSense nebo dotykovým Ultra HD displejem.

Notebook IdeaPad Y900 na poli herních zařízení těžko hledá konkurenci. Plynulý chod i při hraní náročnějších her zajišťuje vysoce výkonný procesor společně s kapacitní operační pamětí a grafikou NVIDIA. Displej s úpravou proti odleskům zaručí perfektní obraz při jakékoliv činnosti. Zárukou ohromujícího zvuku jsou zase JBL reproduktory, Subwoofer a technologie Dolby Home Premium.

Lenovo Y700

Stolní počítače Lenovo IdeaCentre Y700 a Y900 pozvedají herní zážitky na zcela novou úroveň. Již na první pohled upoutají svým designem. Díky internímu systému vedení kabelů je počítač velmi přehledný i uvnitř. Navíc se dá cokoliv vyměnit, aniž by bylo nutné použít nářadí. Počítač lze jednoduše otevřít pomocí tlačné páky, která uvolní stylový poloprůhledný boční panel. Modely poskytují také dostatek prostoru pro přídavné chladící součástky, které zabraňují přehřátí zařízení i v době maximálního vytížení.

Více informací naleznete na www.lenovo.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

_______________________________________________________

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje