7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeCestováníS kočárkem i bez - i takové mohou být tipy na výlet...

S kočárkem i bez – i takové mohou být tipy na výlet Jižní Morava

Pokud bydlíte v Praze nebo ji chcete lépe poznat, určitě se vám budou hodit tipy na výlet Praha. Pokud bydlíte v Brně a jeho okolí, budou vás zase zajímat tipy na výlet Jižní Morava, v našem případě konkrétně rozhledna Ostrá horka, která se nachází v okrese Brno-město. Najdete ji nedaleko Brna v obci Soběšice. Tyčí se na kopci Ostrá hora, jehož vrchol má přezdívku Strom. Tato rozhledna byla postavena v letech 2005 až 2007 a je zdarma celoročně volně přístupná. Neváhejte tedy využít autobus integrované dopravy do obce Soběšice. K rozhledně v pohodě dojdete i s kočárkem.

Kam na výlet v České republice? Seznamte se s nabídkou portálu venkazdyden.cz

Tipů na výlet Jižní Morava je samozřejmě spousta. Ovšem nejen Jižní Morava se pyšní spoustu zajímavostí a krásných míst. Proto má portál venkazdyden.cz ve své nabídce také další tipy na výlet – například tipy na výlet Český ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Praha a další.

Výlet je fajn, ale nekoná se každý den

Pro dostatečný pohyb a správný vývoj dětí, pro jejich dostatečně dlouhý pobyt na čerstvém vzduchu, jsou třeba také dětská hřiště. Aby docházelo k zdravému vývoji (fyzickému, psychickému i sociálnímu) dětí, je třeba poskytnout dětem dostatek pohybu ve společnosti dalších dětí. Vzhledem k tomu, že narůstá počet dětí s nadváhou a obezitou, jsou dětská hřiště (např. dětská hřiště Praha) naprosto nezbytná. Hřiště pro malé i starší děti by tedy neměla být zdaleka nějakou módní záležitostí. Neměla by být považována za nadstandard, který je dětem tu a tam nabízen. Dětská hřiště musí být naprosto běžnou záležitostí, která je dostupná všem dětem – jejich konkrétním potřebám a možnostem.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje