7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoAutomyčka Express není jen tak obyčejná automyčka

Automyčka Express není jen tak obyčejná automyčka

Než si nakoupíte, váš automobil může být 100% ručně vyčištěn. Nevěříte? Vyzkoušejte služby Automyčky Express. Tato společnost má pobočky v mnoha nákupních centrech větších měst, nejvíce jich samozřejmě je v Praze. Profesionální tým vám precizně vyčistí vozidlo již za 60 minut!

Automyčka Express
Automyčka Express

Šetrné ruční mytí

Možná se bojíte, že kartáče poškodí lak, do auta se vám dostane voda nebo nebudete spokojeni s výsledkem. Potřebujete vyčistit precizně celé auto včetně interiéru? Máte specifická přání? V automatizované myčce asi příliš spokojeni nebudete a bude nutné auto nechat umýt ručně. Ruční mytí je pro auto nejšetrnější, o tom není pochyb.

Vyřiďte si pochůzky a vraťte se k čistému vozu

Samotným se vám do toho nechce a nemáte ani čas čekat, až vám v myčce auto ručně umyjí? Není divu, ale vlastně ani nemusíte. Zatímco se vaše auto bude umývat, zajděte si na nákup, vyřiďte obchodní schůzku, dejte si kávu či oběd, setkejte se s kamarádkou… Podmínkou je navštívit Automyčku Express, která vychází lidem vstříc, o vaše auto se postará a vrátí vám jej krásně nablýskané.

Kvalitní mycí programy

Automyčce Express je váš plechový miláček stále pod dohledem kamer. Na výběr máte z různých mycích programů a pracovníci se vám budou snažit vyjít vstříc individuálně. Jde o největší síť kosmetických autocenter, která jde s dobou a nabízí kvalitní služby. Dokonce zde myslí na ekologii! Mytí je k přírodě co nejšetrnější a mají vlastní čistírny odpadních vod!

Mytí nejen z estetických důvodů

Každý vůz je jiný a každý majitel má odlišné požadavky. Kompletní očista auta po dovolené s malými dětmi a chlupatými miláčky? Nablýskání vozu pro podnikatelské účely? Omlazení vozu 24- hodinovým intenzivním programem? Nic z toho není problém. Špinavé auto není pouze špatnou vizitkou, ale rychleji stárne. Proto bychom na pravidelné mytí neměli zapomínat, a to celoročně.

 

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje