7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávySvatba, i statek může být místem, kde si řeknete svá ANO

Svatba, i statek může být místem, kde si řeknete svá ANO

Svatba na místě jako z pohádky

Svatba nemusí být formální a nudná. Místa, kde si novomanželé slíbí lásku na celý život, nejsou jen kostel nebo obecní úřad. Lidé stále častěji volí zámky, hrady, pláže a dokonce i statky, neboť jen samotné přírodní prostředí dodává romantickou atmosféru.

Svatba
Svatba

Je pravda, že ne každý si přeje svatbu v přírodě. Milovníci zvířat a volnosti však statek ocení. Barokní statek Benice nabízí jedinečnou lokalitu mezi lesy a loukami. Jde o velmi intimní a jedinečné místo.

Svatba na statku

Statek Benice je unikátní svojí architekturou i historií, stal se tak kulturní památkou. Na jeho místě totiž stálo panství Františka Ferdinanda d’Este. Tvar statku připomíná trojúhelník a nádvoří, kde se může konat svatební obřad, je tak izolované a sjednocené.

Svatba a  benefity statku Benice

Na benickém statku se setkáte s milou a ochotnou obsluhou, která se vám vynasnaží splnit každé vaše přání. Samotné pojetí vašeho dne zrealizují co nejpřesněji. K tomu, aby byla svatba dokonalá, přispívá i skutečnost, že na statek nebude mít přístup nikdo cizí.

Svatba a projížďka v kočáře

Do samotné svatby lze zapojit i zvířata, která na statku jsou. Benický statek pro vás například přichystá projížďku po okolí na kočáře taženém párem starokladrubských koní, kteří jsou pro Čechy výjimečné. Koně si můžete půjčit i na focení. Uvidíte, že fotografie s koňmi v kombinaci se západem slunce oslní každého.

Kromě toho, že se zabaví novomanželé, lze využít místní poníky pro zpestření programu dětí. Kromě dětského hřiště tak mohou vyzkoušet jízdu na ponících a jsou zde také oslíci.

Svatba  podle vašich představ

Přijeďte se nezávazně podívat na statek kousek pod Prahou a prožít jeden den na tomto kouzelném místě, které si jistě zamilujete. Personál vás provede, ukáže prostory, kde se může konat obřad i následná hostina a zábava.

Společně můžete také předběžně domluvit, jak by váš svatební den měl vypadat, i jaké jsou vaše finanční možnosti. Snaha vyjít vstříc je zde samozřejmostí.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje