7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeBydleníHledáme moderní domov v Praze…

Hledáme moderní domov v Praze…

Najít nový byt, který bude odpovídat vysokým standardům moderní doby a současně nebude stát astronomickou cenu, není jednoduché, ale současně to není nemožné. Je vaším cílem bydlet v hlavním městě? Jenže ten „snový“ byt stále ještě nemáte? Narážíte neustále na předražené nabídky? Naučte se to dělat jinak a najít nové bydlení třeba během několika minut!

Stačí vědět, u koho hledat a být rychlejší

Nové byty v Praze jsou k mání za nejvýhodnější ceny u developerských společností. Ty si mohou dovolit držet ceny nízko hlavně díky tomu, že byty nabízejí zájemcům o bydlení napřímo. Není tajemstvím, že se v bytech točí velké peníze. Čím více bytů na prodej developerská společnost má, tím nižší a samozřejmě i atraktivnější cenu pro koncového zákazníka může nabídnout. Využijte toho!

Moderní bydlení nabízí úspěšný projekt Nad Přehradou
Moderní bydlení nabízí úspěšný projekt Nad Přehradou

Prohlédněte si úspěšné developerské projekty Praha, s pravděpodobností rovnající se jistotě najdete byt, do kterého se vám bude chtít okamžitě přestěhovat. Jediný problém výběru bydlení u developera je, že v „tom“ nikdy nejste sami. Developer nabízí byty k prodeji online, a to už v období, kdy jsou teprve ve fázi projektu. Ty největší, nejlépe řešené, s nejkrásnější terasou apod. proto zmizí velice rychle. Je důležité být ve střehu a na nabídky rychle reagovat.

Družstevní byty jako vracející se trend

O jakési „retro“ v oblasti bytů lze označit návrat ke konceptu družstevního bydlení. Při této formě bydlení si nekupujete byt jako takový, ale podíl v družstvu. Družstvo poté funguje tak, že společně rozhoduje o jednotlivých věcech. Družstevní byty v Praze jsou populární především pro nižší cenu. Rozdíl činí až 30 % oproti koupi klasického bytu.

Oblíbené družstevní byty v rámci projektu Prosek Park VIII
Oblíbené družstevní byty v rámci projektu Prosek Park VIII

Pro hypotéku nejdříve!

Nemáte vlastní peníze a hodláte na koupi bytu použít hypotéku? Jděte nejdříve do banky a zjistěte si, kolik peněz vám půjčí. Až na základě toho se můžete pustit do výběru. Na co si musíte dát při vyřizování úvěru pozor? Podívejte se ještě na tento článek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje