7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávySpolečnost Steeltec a co je třeba o ní vědět

Společnost Steeltec a co je třeba o ní vědět

Hledáte firmu, která se zaměřuje na velkosériovou kovovýrobu? Pak se obraťte na společnost Steeltec.cz, která se zaměřuje nejen na velkosériovou kovovýrobu, ale dotkne se také mnohých procesů v oboru strojírenství. Abychom byli konkrétní, firma se zaměřuje na vývoj a přípravu sériové výroby, dále také na lisování, svařování či případně lakování kovů a jiných hutních materiálů, v nabídce služeb je však obsaženo i balení a následná montáž. Nesmíme zapomenout ani na zpracování PAPP dokumentace, což je také náplní služeb společnosti stejně jako optimalizace výrobních procesů a nákladů. To však není zdaleka to jediné, co je třeba o firmě vědět.

Společnost Steeltec.cz je dlouhodobě prosperující společnost, která na trh vstoupila před pětadvaceti lety. Od té doby si doslova podmanila odvětví strojírenské kovovýroby a zařadila se mezi nejstabilnější společnosti v oboru.

Proč se svěřit do rukou společnosti Steeltec.cz?

Kromě toho, že je firma vysoce prosperující a že se dnes zařazuje mezi nejstabilnější společnosti vůbec, je také společnost Steeltec.cz vybavena unikátními roboty a nejmodernějšími technologiemi, které se zasluhují o velmi kvalitní výrobky. Speciálními stroji je vybavena zejména svařovna, kde se vyrábí náročné svařence, jako jsou například válcová vřetena nebo sekáčky trávy.

K dalším výhodám společnosti patří rozhodně i automatizace výrobních procesů. Aby firma stále produkovala kvalitní výrobky, je třeba, aby byla stále moderní a optimalizovaná, což se samozřejmě v jednotlivých dílnách firmy děje.

Konkrétní procesy společnosti:

Firma nabízí celou řadu služeb, mezi nimi najdeme například i svařování, montáž a balení či lisování kovů. Konkrétně lisování kovů je poměrně zajímavý proces kovovýroby, při němž se zpracovává běžná nebo uhlíkatá ocel, nerez nebo také barevné kovy. Za zmínku stojí i lakovna s předúpravou, kde dochází k odmaštění, k fosfátování a také k pasivaci kovů.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje