7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeCestováníKrásná kola za krásné ceny

Krásná kola za krásné ceny

Zdá se vám, že je nejvyšší čas shodit pneumatiku, která se vám během let vytvořila okolo pasu? Pak tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout je jezdit na kole. I když ho budete používat třeba jen pro přepravu do práce, můžete se tímto způsobem dostat na tu správnou váhu velice rychle. A nejen to. Také posílíte dolní část těla a rovněž si zlepšíte kondici, což má pozitivní vliv na zdraví.

Pokud vlastní bicykl nemáte nebo je to už obstarožní dědeček, se kterým byste nedokázali zajet ani do obchodu, je nejvyšší čas pořídit si nový. A nejlepší bude, když si svůj nový dopravní prostředek koupíte přímo u nás.

Nabízíme totiž všechny tradiční typy kol, od standardních horských jízdních kol Plzeň přes treková kola až po bicykly poháněné elektrickou energií. Vždy se jedná o špičkové výrobky těch nejlepších značek na trhu. Na kvalitě se nevyplatí šetřit, a v tomto případě teprve ne. Díky příjemně nastaveným cenám, které u nás jsou, se vám investice do nového kola určitě vyplatí.

Pohon na elektrickou energii

Mezi standardní nabídkou se ukrývá i specialita v podobě elektrokol Plzeň. Jsou vybavena moderními elektromotory, které je však nezbytné nabíjet. Vzdálenosti, které najednou můžete na různých elektrokolech urazit bez toho, aniž byste museli tolik šlapat do pedálů a zároveň nabít baterii v motoru, se liší. Pohybují se mezi osmdesáti až dvěma stovkami kilometrů.

Na rozdíl od motorek nemusíte mít žádné řidičské oprávnění. Tento druh bicyklů se prodává ve standardních variantách. Na elektrickou energii mohou jezdit horská, krosová nebo třeba Trekingová kola Plzeň.

Doplňkové služby

V našem katalogu nenaleznete jen a pouze kola různých typ a značek, ale rovněž i zajímavé služby mezi které patří třeba doprava seřízených kol, jejich skladování nejčastěji přes zimní měsíce nebo servisní práce. V případě, že potřebujete opravu, pravidelný servis nebo seřízení vašeho kola, zajeďte na jednu z našich poboček a my se o něj postaráme.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje