7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyPánský prsten syn velmi ocenil

Pánský prsten syn velmi ocenil

Můj syn Tomáš letos slavil své osmnácté narozeniny a jak tomu tak bývá, chtěl je oslavit s patřičnou grácií a to ve velkolepém stylu. Překvapilo mne, že nás na nich vůbec jakožto rodiče chtěl, jelikož se poslední dobu zdržuje všude jinde, jen ne doma. Musím ovšem říct, že je Tomáš na druhou stranu velmi hodný a spolehlivý syn, se kterým nikdy nebyl sebemenší problém. I z tohoto důvodu jsem se rozhodla, že mu k narozeninám pořídím s mužem pánský prsten, který si vyhlédl asi před měsícem a stále o něj žadonil. Z počátku jsme to brali s mužem spíše jako mládenecký rozmar, kdy neví, co by si již mohl k narozeninám přát, posléze jsme ale usoudili, že ho asi skutečně velmi chce a nebylo by od nás fér mu toto přání nesplnit.

Pánské prsteny jsou v kurzu

Před samotnou oslavou se nám snažil donekonečna sdělit, že pánské prsteny jsou prostě v kurzu a nemít alespoň jeden by byl hřích. „Nechci být OUT, mami“, sdělil mi jednoho odpoledne, když jsem vařila oběd. Odvětila jsem mu, že o tom s tatínkem popřemýšlíme a pak se uvidí. Mezitím se z něj snažil muž vytáhnout, jak by měl správný trendy prsten vůbec vypadat, aby si s ním náš synek ještě neudělal z ostudy kabát. Byl ale skálopevně přesvědčen, že jediný hit mezi pánskými prsteny tvoří ten, který nedávno viděl a musí ho za každou cenu mít. Tudíž jsme s manželem souhlasili a jeli ho koupit.

Pánské zlaté prsteny jsou hit

Poté, co náš syn projevil zájem o pánské zlaté prsteny, jsem se i já musela samozřejmě porozhlédnout, co je dle jeho slov nyní IN. Našla jsem celé spousty zlatých prstenů pro muže, na které jsem se někdy nemohla ani vynadívat. V současné době je totiž sortiment těchto šperků pro muže více než pestrý a tak jsem byla na druhou stranu ráda, že má můj syn, již vybráno a mě stačí už jen otevřít svou peněženku a daný dárek mu pořídit.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje