7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyJak vybrat zahradní párty stany?

Jak vybrat zahradní párty stany?

Zahradní párty stany se dělí podle typu na klasické, nůžkové, altány se střechou, kdy je možno připevnit dvě bočnice proti větru. Na trhu naleznete tyto výrobky v široké paletě barev, velikostí a tvarů, takže stan krásně sladíte s barevností vaší zahrady. Na váš pozemek přibude stylový a hlavně praktický prvek. A pokud zvolíte vhodnou velikost, využijete párty stany i v menší zahradě. Mezi zákazníky je nejvíce oblíbená nůžková konstrukce, kdy stan rozložíte a složíte jediným pohybem, poté lze stan vložit do přenosné tašky.

párty stany

Párty stany pro bezva akce   

Klasika zůstává stále v popředí zájmu uživatelů, lze hovořit o tom, že párty stany zažívají boom. Nejen svým elegantním vzhledem osvěží váš pozemek, ale poskytne i spolehlivé útočiště před vrtkavým počasím. Čtyřčlenná rodina si vystačí s malým zahradním párty stanem – 3×3 m. Ideální velikost pro relaxování. Pakliže se pravidelně scházíte s přáteli a máte velkou zahradu, doporučujeme velikost 4×6 m. A pokud paří slunce, dobré je, že se dají všechny čtyři stěny odepnout. Nebudete se pařit ve stanu. Pro chladnější večery ovšem doporučujeme pořízení podlahy, topení a osvětlení. Ani v tomto ohledu vás nabídka trhu nezklame.

Nakupujte u ověřených prodejců – t-zbozi.cz

Těšíte se na prázdniny spojenou s dovolenou? Což takhle si připomenout krásné teplé dny nákupem párty stanu, kdy se tyto výrobky nabízejí za super ceny ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, oceněném zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.  Spolehlivá zákaznická podpora, velký výběr zboží, do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma! V našich končinách je počasí nestálé a vrtkavé. A jak jinak si pojistit hladký průběh akce než nákupem kvalitního párty stanu, který využijete i jako mobilní skladiště nebo garáž.

Další zajímavé informace o párty stanech!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Český-magazín.cz

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje