7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníMalíři a natěrači vás zbaví starostí

Malíři a natěrači vás zbaví starostí

Potřebuje váš byt nově vymalovat, ale vy se s válečkem zrovna dvakrát nekamarádíte? Malíři pokojů zvládnou pokoj vymalovat rychle a dle vašich požadavků. Lze si objednat vymalování jednoho pokoje, chodby, sklepa či kanceláře nebo rovnou celého domu či bytu.  Zkušení malíři zvládnou jak klasickou malbu, tak nejrůznější dekorativní štuky.

Malířské práce zahrnují také renovaci omítek, štukování, stěrkování nebo úplnou výměnu omítky. Častým požadavkem je sanace a izolace omítek, obnova omítek v bytě po požáru.

V malířství je velmi žádaná služba malování na klíč. Spočívá v tom, že odevzdáte firmě klíče od bytu a malíři byt připraví před malováním, včetně pokrytí nábytku folií a rolováním koberců. Dále provede kompletní vymalování, dle domluvy se zákazníkem a nakonec nechybí ani dokonalý úklid. Vy se vrátíte do čerstvě vymalovaného a hlavně uklizeného bytu.

brilante-cz_ekomplex_01

Malíři zvládnou interiér i exteriér

Pro ty, kdo potřebují natřít fasádu domu, střechu nebo nejrůznější ocelové či dřevěné konstrukce, jsou k dispozici natěrači, kteří disponují potřebnými zkušenostmi, školením i vybavením pro práce ve výškách. Natěrači pomáhají s novým nátěrem všemožných povrchů. K dispozici mají plošiny, žebříky, lešení či horolezeckou techniku.

brilante-cz_ekomplex_02

Natěračské práce zahrnují nátěry fasád, vnitřních i vnějších omítek, nátěry oken a dveří, světlíků, plechových a ocelových konstrukcí, dřeva, plotů a zábradlí, a mnoho dalších služeb. Využít služeb lze v libovolném rozsahu. Výhodou je rychlé  a kvalitní provedení, nemusíte se s nátěrem trápit sami, pokud nejste zručný kutil. Služby natěračů využívají firmy i jednotlivci, i se speciálními požadavky jako je provedení protipožárního nátěru, nátěrů proti plísním nebo antikorozních nátěrů.
Svůj dům si můžete díky službám malířů a natěračů nechat vylepšit snadno a rychle.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje