7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy

Afrika

Láká Vás země mocných faraónů, výborných stavitelů či krásné Kleopatry? Jedna z nejsušších a nejteplejších zemí světa? Egypt. Nebo turisticky nejnavštěvovanější Tunisko či perla v Indickém oceánu – Mauricius? Seychely mají nejmenší počet obyvatel z afrických zemí a přesto patří mezi oblíbené destinace Afriky. Kapverdské ostrovy se nacházející u pobřeží západní Afriky (přibližně šest hodin letu) a mají vše, co byste si jen mohli přát – čisté pláže, slunce a zajímavou krajinu. Navštivte i Maroko – království písku, slunce, skvělého jídla, směsice kultur a nepozměnitelné atmosféry. Jestliže však cíleně vyhledáváte  turismem nepolíbené země, zkuste zamířit do země přírodních krás, nekonečné Sahary s oázami, historie a především velké pohostinnosti – do Alžírska.

Afrika
Afrika

Většina klientů, kteří mají zájem o návštěvu některé ze zemí Afriky, ve většině případů sáhne po klasické dovolené – ubytování v hotelů a využije služeb delegáta. Jsou i tací, kteří se do Afriky vydají na svou vlastní pěst. Tím může ušetřit dost peněz a dovolenou si přizpůsobí podle svých představ.

Afrika, kolébka civilizace

Nabídka porovnání a výběr nejlevnějších letenek do Afriky. Rezervujte si ty nejlevnější. V systému jsou pouze dostupné lety za aktuální ceny včetně všech poplatků.  Nepropásnete ani ty nejlepší akční nabídky. Afrika nabízí mnoho krásných zemí, do kterých zde můžete bookovat ty nejlevnější letenky.

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje