7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
HomeTipyEdoardo Miroglio: vinařství s italskou tradicí a bulharskou půdou

Edoardo Miroglio: vinařství s italskou tradicí a bulharskou půdou

Edoardo Miroglio je jméno vinařství i jeho zakladatele, italského podnikatele a milovníka vína. V roce 2002 se rozhodl investovat do bulharského regionu Thrákie, kde našel ideální podmínky pro pěstování hroznů a výrobu kvalitních vín.

Vinařství Edoardo Miroglio se nachází ve vesnici Elenovo, asi 15 km od města Nova Zagora. Je obklopeno vinicemi rozprostírajícími se na zvlněných kopcích, jezerem a zelenými trávníky, které poskytují skvělé podmínky pro rozvoj vinné turistiky1.

Vinařství Edoardo Miroglio produkuje širokou škálu bílých, červených a růžových vín z místních i mezinárodních odrůd hroznů. Mezi nejznámější patří Sauvignon Blanc, Chardonnay, Pinot Noir, Merlot a Cabernet Sauvignon. Vinařství také nabízí speciální kolekci šumivých vín pod značkou Soli Invicto.

Vinařství Edoardo Miroglio je hrdé na svou italskou tradici a bulharskou půdu. Všechna vína jsou vyrobena s respektem k životnímu prostředí a s použitím moderních technologií. Vinařství také spolupracuje s místními farmáři a podporuje rozvoj regionu.

Pokud máte zájem o více informací o vinařství Edoardo Miroglio nebo chcete ochutnat jeho vína, navštivte jeho oficiální webové stránky nebo kontaktujte jeho personál. Budete mile překvapeni kvalitou a chutí bulharských vín s italským nádechem.

Prohlídka vinařství Edoardo Miroglio trvá přibližně 4 hodiny a zahrnuje návštěvu vinic, sklepů a degustaci vín. Můžete si také objednat oběd nebo večeři v restauraci vinařství. Prohlídky jsou k dispozici ráno i odpoledne a je možné si rezervovat dopravu z vašeho hotelu.

Pro zúčastnění prohlídky vinařství Edoardo Miroglio máte několik možností. Můžete si rezervovat prohlídku přímo na oficiálních webových stránkách vinařství, kde si můžete vybrat datum, čas a počet osob. Můžete také využít služeb online cestovních agentur, které nabízejí prohlídky s dopravou z vašeho hotelu a dalšími výhodami. Doporučujeme vám rezervovat prohlídku s předstihem, abyste si zajistili místo a dostupnost.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje