7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyNabídka práce? Přijít může i od personální agentury

Nabídka práce? Přijít může i od personální agentury

Nevíte si rady během hledání zaměstnání? Poohlížíte se po něčem novém a chcete využít všechny možnosti? Pak byste neměli zapomenout na personální agenturu. Nabídka práce totiž může přijít práce od ní.

Nabídka práce a personální agentura

Kromě inzerátů na inzertních serverech a hledání přes úřad práce je personální agentura další z možností, jak nabídku práce najít. Můžete ale také sami rozesílat životopisy firmám nebo se poptat známých, zda o nějakém zaměstnání pro vás nevědí. Personální agentura Žirafa.cz vám prostřednictvím svých webových stránek zprostředkuje práci v rámci celé ČR. Jde o mladou agenturu práce tvořenou zapálenými lidmi, kteří se v oblasti pracovní sféry pohybují roky a využívají nejmodernější postupy.

Nabídka práce
Nabídka práce

Spolupráce s personální agenturou

Jak spolupráci navázat? Stačí agentuře zaslat svůj podrobný životopis a vyplnit údaje do formuláře, který na stránkách najdete. Důležité je uvést kromě osobních údajů i dosažené vzdělání, pracovní zkušenosti, preference… zabere vám to dvacet až třicet minut, což určitě není nijak nepřekonatelné. Těšit se pak můžete na nabídku práce, která vám přijde emailem.

V čem spočívá nabídka práce od personální agentury

Jak funguje personální agentura? Shání zaměstnance firmám a inzeruje nabídku práce klientům, které má v registru, zasílá relevantní nabídky, aby celý proces urychlila. Čím dříve se zaměstnanci najdou, tím samozřejmě lépe pro všechny. Prohlížení nabídky práce a všechny ostatní služby agentury Žirafa jsou zdarma. Personální agentury ze zákona nesmí žádat za zprostředkování zaměstnání lidem peníze ani odměnu srážet ze mzdy.

Nabídka práce, zapojte všechny možnosti

Toužíte po lepší pracovní pozici, příjemnějším šéfovi a vyšším platu? Pak nesmíte sedět s rukama v klíně, nabídka práce s příznivějšími podmínkami vás pravděpodobně jen tak do nosu necvrnkne. Kromě hledání na vlastní pěst se svěřte do rukou odborníků a určitě se na vás brzy obrátí štěstí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

2 COMMENTS

Comments are closed.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje