7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeBydleníKvalitní kancelářský, školní a zdravotnický nábytek

Kvalitní kancelářský, školní a zdravotnický nábytek

Společnost AC Interier se zabývá výrobou a prodejem nejen kancelářského nábytku, ale také zdravotnického nábytku, mezi který patří například zdravotnické skříně, zdravotní kartotéky atd…V naší nabídce máme ale i školní nábytek ze dřeva, s nastavitelnou výškou a širokou škálou barev. Na českém trhu působíme již bezmála 11 let a za tuto dobu jsme rozšířili nejen naši výrobu, ale hlavně jsme investovali do vybavení, aby nábytek z naší dílny odpovídal Evropským standardům. V současnosti vyrábíme židle, křesla, zdravotnické postele, stoly, skříně a jiné doplňky. Přesvědčte se o našich kvalitách!

Jsme jedničkou na trhu

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími dodavateli a svým klientům jsme schopni nabídnout velice výhodné podmínky nákupu. Určitě vás nadchne, že doprava vámi vybraného produktu je po celé České republice zdarma. Vycházíme vstříc přáním a požadavkům našich zákazníků a děláme maximum pro jejich spokojenost. Kancelářský nábytek od nás splňuje všechny parametry, má výškovou rektifikaci, kontejnery s kovovými korpusy zásuvek jsou s blokací a centrálním zámkem. Rovněž kancelářské skříně mají výškovou nastavitelnost, dýhované dveře a rám, do něhož je vsazeno tvrzené sklo. Zdravotnický nábytek, stejně jako školní nábytek taktéž splňuje všechna kritéria ohledně vzhledu, funkčnosti a bezpečnosti.

Nákupem u nás neprohloupíte

Pokud jste se rozhodli pro naši firmu, nic vám již nebrání ve spokojeném nákupu. Abyste měli ucelený přehled o všech našich produktech, podívejte se na naši nabídku. Z kancelářského nábytku vyrábíme kancelářské stoly, rohové psací stoly, kancelářské skříně, ze školního nábytku jsou to školní lavice, židle a nábytek do tříd. Zdravotnický nábytek do ordinací zahrnuje stoly, kontejnery, vyšetřovací lůžka, zdravotnické skříně a další zdravotnické zařízení. Křesla jsou většinou polohovací, kontejnery mají plastové, nebo kovové zásuvky s kuličkovými výsuvy. U zboží s označením „expres do 24 h“ při objednávce do 14:00, expedujeme již následující den. Těšíme se na další spokojené zákazníky!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje