7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeCestováníToužili jste celý život po tom, stát se mořeplavci? Tak do toho.

Toužili jste celý život po tom, stát se mořeplavci? Tak do toho.

Pak se pro vás otevírá jedinečná příležitost na plavby lodí po celém světě. Tuto příležitost vám nabízí cestovní kancelář PT Tours. Kromě plavby na moři můžete poznat mnoho krásných měst, jejich jedinečnou historii a architekturu. Dívat se na cestopisné seriály v televizi je určitě zajímavé, vidět a poznat města celého světa včetně jejich kultury osobně, je ale ještě zajímavější. Navštivte portál pttours.cz, vyberte si plavbu na moři svých snů a zažijte neuvěřitelnou dovolenou plavbu lodí, která může trvat několik týdnů i měsíců. Záleží pouze na tom, kolik času plavbě na moři a ubytování na lodi chcete a můžete věnovat.

Ubytujte se na čas na lodi

Při plavbě lodí Středomořím můžete za 7 nocí ubytování na lodi projet trasu Itálie – Řecko – Albánie – Chorvatsko na lodi MSC Poesia. Plavby lodí MSC vás povedou po trase Itálie – Řecko – Černá Hora. V květnu také budou uskutečněny plavby MSC Armonia po Karibiku. Plavba Karibikem se uskuteční na trase Kuba – Jamajka – Kajmanské ostrovy – Mexiko – Belize a Honduras. Pokud se chcete opravdu rozšoupnout a není vám líto peněz za poznání, můžete klidně vyplout až na Galapágy. Veškeré informace včetně přehledného vyhledávání najdete na pttours.cz.

Exotická dovolená ještě dnes

Největší zájem mezi Čechy je o plavby lodí po Středozemním moři a plavby po Karibiku. Dovolená plavba lodí po Karibiku uspokojí všechny, kdo sní o exotické dovolené. Při plavbě Karibikem si konečně odpočinete, budete si užívat moře, sluníčka a luxusu. Co může být krásnějšího, než poznat nádherné ostrovy této vzdálené oblasti! Neméně naplňující však budou i plavby po Středozemním moři. Rozhodně to však nebude jenom o plavbě lodí, ale také o poznávání krásných historických měst a architektonických zázraků. Prioritou bude samozřejmě i koupání v moři a opalování na krásných plážích.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje