7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeCestováníVyhlídkový let balónem

Vyhlídkový let balónem

Chcete se přenést v čase a zkusit si létání, tak jak ho zažívali naši předci ještě před vznikem letadel a vrtulníků? Máte chuť vznést se k nebesům a pokochat se výhledem, který se vám normálně nemůže naskytnout? Tak právě pro vás je ideální  vyhlídkový let balónem!

Na co se můžete těšit?

Plavba vzduchem je velmi romantickou záležitostí a určitě stojí za to vyzkoušet si let balónem nad krásou domoviny. Pokud nestojíte o adrenalinový zážitek, ale přesto chcete zažít něco nevšedního, je pro vás tahle cesta tou správnou volbou. Let balónem probíhá vždy jen za perfektních meteorologických podmínek a tak se můžete těšit na velmi bezpečný let. Máte strach z turbulence? Nemusíte! Oproti letadlům s klasickými křídly žádnou turbulenci nepocítíte, jelikož balón se podřizuje proudění vzduchu, proto se pohybujete vždy se vzduchovým prouděním a nedochází k nárazům větru. Jak se vlastně takový balón řídí? Pilot balónu řídí výšku, do které se můžete dostat. V různých výškách vzduch proudí různými směry, takže podle zvolené výšky pilot ví, jakým směrem se bude balón pohybovat. Nemusíte tedy mít strach, že balón nabere nechtěný směr letu a vy se nepodíváte na svá oblíbená místa. Jak se s takovým balónem ale dostat zpět na zem? Opět se nemusíte bát, pilot vybere dostatečně velkou plochu kde s vámi přistane jako do peřinky!

Co vše se dá vidět při letu balónem?

Vyhlídkový let balónem je ideální i jako dárek pro vaše příbuzné, kamarády, nebo např. kolegy v práci. Díky balónu je můžete vyslat do nebes, kde se mohou pokochat třeba letem nad Prahou a uvidí tak naše stověžaté město z ptačí perspektivy. To je zážitek, který se nezapomíná! Neváhejte a zakupte tak dárkový poukaz na vyhlídkový let balónem, díky kterému přineste svým nejbližším nádhernou vzpomínku do konce života!

https://www.youtube.com/watch?v=FI7i1ZMiaRY

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje