7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeBydleníZbavte se staré střešní krytiny jednou provždy!

Zbavte se staré střešní krytiny jednou provždy!

Možná vám to nepřijde jako nijak závažný problém. Stará střešní krytina neprotéká, nevadí vám její „ošoupaný” vzhled a ani sem tam nějaká odřenina vám nedělá vrásky na čele. Možná si říkáte, proč vlastně měnit střešní krytinu, když ta stará ještě nějaký ten rok dobře poslouží?! Pak čtěte dále! Ani netušíte, jaké pohromy vás mohou čekat.

Stará střecha je jako tikající bomba

Možná nevypadá nijak špatně, ale na její funkčnosti je to znát. Stará střecha rozhodně není ničím, čím byste se mohli chlubit. Naopak! Věděli jste, že až 30 % tepla vám uniká právě střechou? Staré střešní krytiny už tolik netěsní. A i když zatím nepropouští žádnou vodu, propouští vzduch, který je možná ještě horší.

Vzhled není jen nepraktickým doplňkem

Nebudeme si nic nalhávat – stará střecha už to má za sebou. Ani po vzhledové stránce to už není žádná hitparáda. A problémů, defektů a poruch bude jen přibývat. Proto výměnu střešní krytiny neodsouvejte a pusťte se do toho ještě letos! Skvělou volbou na staré trámy a krovy, které nezvládnou zatížení klasickými betonovými či pálenými taškami, jsou lehké střešní krytiny.

Výhody lehkých střešních krytin

Lehké střešní krytiny jsou mnohem lehčí než klasické pálené tašky. Jsou zároveň kvalitní, výjimečně odolné, mají dlouhou životnost, jsou větruvzdorné a tiché při dešti. Velmi snadno a rychle se převáží a montují, takže můžete mít novou střechu už za pár dnů. Stačí si vybrat vhodný odstín a nová střecha může být vaše!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje