7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyDluhopisy EMTC

Dluhopisy EMTC

ČNB zkontrolovala prospekt na vydání dluhopisů EMTC – Czech a.s. v rámci dlouhodobého dluhopisového programu. Nyní si můžete pořídit dluhopisy této společnosti, zúročit svoje úspory a zároveň podpořit některý z jejích projektů. Mezi ty největší patří edukativní aplikace pro děti  Lipa Learning nebo projekt Airjobs z oblasti personalistiky. Společnost EMTC – Czech a.s. je velmi transparentní nejen kvůli emisím dluhopisů.

Na stránkách www.emtc.cz můžete detailně prostudovat její hospodářské výsledky. Zhodnoťte své úspory prostřednictvím dluhopisů EMTC.

 

Kam nyní EMTC – Czech a.s. směřuje svoje síly a investice?

  • Airjobs – jejich projekt z oblasti personalistiky. Vzhledem k současné nízké míře nezaměstnanosti a stále vyšší potřebě kvalifikovaných a specializovaných zaměstnanců se zaměřují na vyhledávání vhodných kandidátů pro české i zahraniční společnosti.
  • Lipa Learning – pokud máte malé děti, jistě jste už slyšeli o edukativních aplikacích, které je rozvíjí v mnoha směrech, ale zároveň respektují osobnost každého dítěte. Tematické aplikace, které již teď získávají řadu mezinárodních ocenění.

Podílejte se i vy na rozvoji těchto zajímavých projektů prostřednictvím dluhopisů EMTC – Czech a.s. Máte-li jakékoli otázky, obraťte se na obchodní oddělení společnosti.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje