7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeTipyUvařte si pravé španělské pokrmy díky potravinám ze Španělska

Uvařte si pravé španělské pokrmy díky potravinám ze Španělska

Ať už máte velkou nebo malou restauraci, vždy je dobré mít pro případ, že chcete uvařit recepty ze zahraniční kuchyně, jejich tamní suroviny, z nichž dané recepty připravíte. Stejně, jako nefungují náhražky za cokoli, a to nejen v kuchyni, ani náhražky za pravé suroviny v receptech nikdy nedokáží uvařit lahodné výsledné jídlo, jako jste ochutnali např. na dovolené. Vy u nás můžete nakupovat potraviny ze Španělska na jednom místě, a to díky společnosti BMC z Brna.

Značka Bassta je značkou skvělých surovin

Společnost BMC Brno je na našem trhu již od roku 1995. Působí jako výhradní zastoupení španělských výrobců potravin u nás i na Slovensku. Vytvořila a podporuje svou vlastní produktovou značku BASSTA, která vznikla díky letitému úspěšnému působení v odvětví dovozu potravin. V poslední době už nedováží jen ze Španělska, ale i z dalších evropských a mimoevropských zemí.

Koupit si můžete především zboží pro oblast gastro – balení, např. sterilovanou zeleninu a ovoce, tuňáka v oleji, olivový olej a mnohé jiné. Např. na stránce https://www.bassta.cz/ananans/, najdete lahodný, šťavnatý a sladký ananas v plechovce, který uzrál na slunci, a jehož kvalitu poznáte jak podle hezkého, sytě žlutého vzhledu, tak díky chuti a vůni.

Konzervovaná zelenina a ovoce

V katalogu potravin, které můžete pod značkou BASSTA koupit, najdete mnohé oblíbené ovoce a zeleninu. Jmenujme např. konzervovaný ananas ve třech různých baleních – 3 050 g, 565 g a 850 g, nebo půlené broskve, hrozny, hrušky půlené, mandarinky dílky, meruňky půlené nebo ovocný koktejl. Ze zeleniny jmenujme sterilované artyčoky, cizrnu, fazole, hrášek, kukuřici, mnohé rajčatové výrobky, zeleninové směsi a další.

Stačí navštívit bassta.cz a vybrat si z mnoha kvalitních a vyzkoušených potravin, které vám při vaření španělských pokrmů přijdou k maximálnímu užitku.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje