7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeCestováníPřihlaste se již nyní do nových kurzů plavání kojenců Praha

Přihlaste se již nyní do nových kurzů plavání kojenců Praha

Začínáte se pomalu porozhlížet po volnočasových aktivitách pro Vás a Vaše děťátko? Velmi oblíbené je mezi maminky a jejich ratolestmi plavání kojenců. Volnočasové aktivity umožňují dětem i maminkám na rodičovské dovolené socializaci a poskytují všem zúčastněným velkou spoustu zábavy.

Užijte si pobyt ve vodě s Vaším malým dítětem

Plavání kojenců Praha 6 se pravidelně koná v útulném prostředí a bazénu, který splňuje veškeré hygienické podmínky pro plavání dětí. Kurzy vedou lektorky s bohatými zkušenostmi a citlivým vztahem k dětem. Malé děti si plavání oblíbí velmi brzy už jen pro to, že jsou na prostředí ve vodě zvyklé od dob, kdy se nacházely u svých maminek v bříšku. Díky ranému styku s vodou mají v pozdějším věku radost z koupání i veškerých vodních hrátek. Jen zřídkakdy se u těchto dětí objevuje strach z vody při koupání. Kurzy jsou vedeny hravou formou, součástí jsou nejrůznější hry, písničky, říkánky i mazlení s rodiči. Děti se naučí ve vodě důvěřovat svým rodičům a získají tak jistotu, že voda je pro ně vlastně kamarád.

 

Hydrocolon terapie Vás dovede k postavě před porodem

Děti se během kurzu plavání kojenců Praha naučí ovládat základní plavecké dovednosti, které musí zvládnout každý plavec. Naučí se splývat v poloze na břiše i zádech, vydechovat do vody, skákat s úsměvem i se potápět. Získají důvěru v samy v sebe v orientaci pod vodou. Centrum trvalého zdraví Cordeus nemyslí pouze na zdraví a psychickou pohodu nejmenších dětí, ale také zde mohou vyhledat pomoc maminky, které trápí ještě stále po porodu nějaké to kilo navíc. Jak efektivně zhubnout a neublížit si přitom drastickou dietou se dovíte zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/hydrocolon-terapie/. S hydrocolon terapií se dostanete brzy do skvělé kondice a druhou polovinu léta si budete moci ještě dopřát nošení oblíbených letních šatů bez jakýchkoliv výčitek.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje