Brilante

Brilante brilantní zpravodajský portál. Brilante jsme brilantní.

Cestování

Přihlaste se již nyní do nových kurzů plavání kojenců Praha

Začínáte se pomalu porozhlížet po volnočasových aktivitách pro Vás a Vaše děťátko? Velmi oblíbené je mezi maminky a jejich ratolestmi plavání kojenců. Volnočasové aktivity umožňují dětem i maminkám na rodičovské dovolené socializaci a poskytují všem zúčastněným velkou spoustu zábavy.

Užijte si pobyt ve vodě s Vaším malým dítětem

Plavání kojenců Praha 6 se pravidelně koná v útulném prostředí a bazénu, který splňuje veškeré hygienické podmínky pro plavání dětí. Kurzy vedou lektorky s bohatými zkušenostmi a citlivým vztahem k dětem. Malé děti si plavání oblíbí velmi brzy už jen pro to, že jsou na prostředí ve vodě zvyklé od dob, kdy se nacházely u svých maminek v bříšku. Díky ranému styku s vodou mají v pozdějším věku radost z koupání i veškerých vodních hrátek. Jen zřídkakdy se u těchto dětí objevuje strach z vody při koupání. Kurzy jsou vedeny hravou formou, součástí jsou nejrůznější hry, písničky, říkánky i mazlení s rodiči. Děti se naučí ve vodě důvěřovat svým rodičům a získají tak jistotu, že voda je pro ně vlastně kamarád.

 

Hydrocolon terapie Vás dovede k postavě před porodem

Děti se během kurzu plavání kojenců Praha naučí ovládat základní plavecké dovednosti, které musí zvládnout každý plavec. Naučí se splývat v poloze na břiše i zádech, vydechovat do vody, skákat s úsměvem i se potápět. Získají důvěru v samy v sebe v orientaci pod vodou. Centrum trvalého zdraví Cordeus nemyslí pouze na zdraví a psychickou pohodu nejmenších dětí, ale také zde mohou vyhledat pomoc maminky, které trápí ještě stále po porodu nějaké to kilo navíc. Jak efektivně zhubnout a neublížit si přitom drastickou dietou se dovíte zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/hydrocolon-terapie/. S hydrocolon terapií se dostanete brzy do skvělé kondice a druhou polovinu léta si budete moci ještě dopřát nošení oblíbených letních šatů bez jakýchkoliv výčitek.

Comment here

one × five =