7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyNejlepší dárky pro malé i velké slečny

Nejlepší dárky pro malé i velké slečny

Dárky pro ženy a dívky

Už máte napsaný dopis pro Ježíška? Dávají-li si vaši blízcí v tomto směru na čas a vy tápete, co si s čestnou funkcí Ježíška letos počít, máme pro vás několik malých typů, čím na Štědrý den uděláte radost malým i velkým slečnám.

Kosmetika je stále nejvděčnějším dárkem

Vánoční stálicí mezi dárky pro ženy je rozhodně kosmetika. Potřebu se zkrášlovat má každá žena, takže nad tubičkami a lahvičkami v překrásném designu s voňavým obsahem zcela jistě zajásá. Vyhráno máte, jestliže znáte vkus obdarované. Pokud si jisti nejste, vydejte se na tajnou výpravu do koupelny a prozkoumejte poličku s kosmetickými přípravky.

Napoví vám, po které vůni máte sáhnout, případně jestli dotyčná používá speciální kosmetiku určenou například na citlivou pleť, potrpí si na přírodní produkty a podobně. Víte-li, že má vaše maminka nebo třeba kamarádka ráda konkrétní vůni například značky Armani, nasbíráte body, když na ni v balíčku bude čekat třeba sprchový gel se stejnou parfemací.

Netroufáte si na výběr kosmetiky, ať už pečující nebo dekorativní? Přesto byste rádi zůstali v tomto segmentu, protože praktický dárek zkrátka pod rozsvíceným stromečkem nemá takové kouzlo? Sáhněte po doplňcích – sada štětců nebo kartáč na vlasy znatelně eliminují riziko, že se do vkusu netrefíte.

Jak vybírat kosmetiku dětem

A podobně na to můžete jít v případě dárků pro holky, ať pro dceru nebo třeba neteř. Zejména tehdy, když vaše holčička má panenek už tolik, že by si s nimi mohla otevřít vlastní hračkářství. Snad každá žena si pamatuje svoje kosmetické začátky v podobě tajného půjčování šminek maminčiných. Dnešním malým parádnicím můžete dopřát kosmetiku vlastní.

Samozřejmě je zdravotně nezávadná, šetrná i k citlivé dětské pokožce a parfemace je oproti dospělým zkrášlovátkům přizpůsobená a výrazně jemnější a lehčí. Také se dětská kosmetika snáze odličuje, účelem totiž není, aby nalíčení pokud možno v nezměněné podobě vydrželo celý den podobně jako u dospělých. Vkusu malých slečen odpovídají i obaly – s motivy oblíbených animovaných postaviček.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje