7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyTři věci, které Vám nemohou chybět ve vašem jarním šatníku

Tři věci, které Vám nemohou chybět ve vašem jarním šatníku

Určitě vás zajímá bez kterých kousků se v jarním šatníku neobejdete. Představíme Vám jednoduché a slušné kousky, které jsou zároveň jedinečné. Tyto módní kousky z Vás udělají moderní ženy. Jak víme, s jarem přišla i nová moderní kolekce a je jich opravdu mnoho na výběr. My jsme si pro vás vybrali tři kousky, které si myslíme, že jsou opravdu top.

Kombinéza

Luxusní pracovní oděv nebo kombinéza dneška. Tyto kousky se v podstatě nosily jako pracovní oděv. Návrháři navrhli tento tip oděvu jako běžný denní outfit, který je moderní a stylový. Tento běžný oděv troška předělali a z nudného outfitu udělali zajímavý a trendy. Tyto kombinézy můžeme vidět už také v kolekci jaro / léto 2019. Najdeme je ve více stylech od kůže, neonových barev až po safari styl či satén. Kombinéza je podobná overalu, ale má INSIA volnější střih na rozdíl od overalu. Stačí si sladit nějakou koženou kabelku nebo koženou ledvinku a hurá dokonalý outfit je na světě.

Šaty

Šatů máme na výběr strašně hodně a někdy je strašně těžké si vybrat ty správné. Tyto šaty co Vám předvedeme říkáme jim venkovský styl. Mají krásné výrazné podtisky, více méně se na těchto šatech nachází květinová podtisk, rovněž se nacházejí na nich volánky, jsou dlouhé a vyrobeny s lehké látky, takže jsou pro nás velmi komfortní a na léto jako stvořené. Typické pro ně jsou i dlouhé rukávy a délka až po zem. Právě tento styl šatů je rychlou a jednoduchou alternativou pro Vás. Se správnými doplňky může tento outfit vzniknout na formální příležitosti. Jsou romantické a jednoduché zároveň. takže klidně k ním můžeme zvolit kožené černé psaníčko nebo ledvinku.

Třásně na všem

Pokračuje trend z minulého roku. Návrat retro stylu se dal očekávat. V minulém roce se zaměřovala móda s třásněmi víceméne na kabelky. Nyní se objevují na šatech, sukních, Kardigan, a botách. Jsou to velmi zajímavým módním hitem a proto by ani Vám nějaký pěkný kousek ve vašem šatníku neměl chybět. Tyto třásně v podstatě vytvářejí dojem svobody a volnosti.

Rovněž se objevují i ​​na kabelkách. Pokud si netroufáte jít do těchto třásňových outfitech můžete zvolit kabelku, kterou zkombinujete s neutrálním jednoduchým outfitem. Do popředí se dostávají i třásňové kabelky do ruky, které působí úžasným dojmem.

Dámy, doufáme, že se vám tento článek líbil a že jste se inspirovali jak být zprávou módní ženou.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje