7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyPlatformy, jak na ně?

Platformy, jak na ně?

Pokud sledujete módu alespoň jedním očkem, tak víte, jaké tenisky byly horkým hitem tohoto léta. A pokud kromě toho, že módu sledujete, ale také stylově oblékáte a to podle nejnovějších trendů, tak jste je měli. Mluvíme o stylových teniskách na platformě. Jsou to velmi pohodlné sportovní boty, které jste si mohli ale klidně obléci i k ​​sukni. Snesly téměř každý styl a našli si i hodně fanynek. Na jedné straně stáli ty, které jejich zbožňovali a pořídili si je v několika barvách a na straně druhé tu byly ty, které je vysloveně nesnášeli.

Výrobci bot na tento oblíbený hit léta nezapomněli a slavné boty na platformě přenesly i do chladného počasí. Už v těchto dnech najdeme mnohé modely na stránkách a obchodech v podzimním duchu. Usmívají se na nás kozačky, polokozačky nebo polobotky. Některé najdeme s kožíškem, s podpatkem nebo s vybíjeními prvky. 

Modelů je mnoho, je opravdu z čeho vybírat. Co si k ním však vzít?

Nejlepší tyto boty vyzní při skinny džínách. Protože boty samy o sobě jsou mohutné a výrazné, tak jejich výraz podtrhneme ještě obtažené džínami, které zvýrazní tak naši postavu. Úzké kalhoty k takovýmto botám opravdu sluší. 

Chcete-li ještě více zaujmout, tak si pořiďte boty s platformou na podpatku. Právě tyto dokáží hotové zázraky, opticky vám vyformují a prodlouží postavu, po čem touží téměř každá žena. Pokud potřebujete svůj styl podtrhnout totálně, tak si zaobstarejte nějaké podkolenky, k nim zvolte áčkovou sukni a takto nenápadně vytvořte dívčí look, který přistane každé věkové kategorii.Pokud sáhnete po těchto mohutných botách, tak i kožená kabelka musí být tomu přizpůsobena. Ve většině případů bychom volili hlavně menší koženou kabelku, protože chceme upoutat pozornost ostatních na naše výrazné boty. Pokud zvolte nějakou velkou koženou kabelku, tak je to v pořádku. V tomto případě myslete ale na to, že dva výrazné prvky v celém outfitu zcela postačí. Kombinujte tedy jen nějaké jemné doplňky a oblečení.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje