7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyJak pomoci kamarádce při seznámení?

Jak pomoci kamarádce při seznámení?

Měsíc květen přímo vybízí k navázání nových známostí, z nichž se může časem vyklubat třeba nový vztah. Pravděpodobně znáte ve Vašem okolí někoho, kdo se již dlouho trápí samotou a rád by našel někoho, s nímž by mohl trávit dlouhé chvíle.

Pomozte k seznámení Vaší dobré kamarádce

Příležitostí především nyní na jaře je kolem nás bezpočet. Dobrou kamarádku můžete vylákat na Vámi pořádanou párty, kam přijde Váš nezadaný bratranec, nebo ji vzít sebou na zajímavý seminář. Říká se, že nejhezčí seznámení jsou ta nečekaná. Z tohoto důvodu lze očekávat, že Vaše kamarádka pozná toho pravé ve chvíli, kdy to bude nejméně čekat. Taková seznámení mohou nastat při cestování vlakem, při jízdě výtahem nebo třeba na autobusové zastávce. Zajímavou příležitost k seznámení nabízí také Seznamka štěstí. Ta je ideální především pro české ženy, které rády cestují do zahraničí a rády by se zároveň seznámili se šarmantním cizincem. Ačkoliv jsou seznamky dnes osvědčenou cestou k seznámení, některé ženy tuto příležitost z předsudků přehlížejí. Je-li to případ i Vaší kamarádky, pak máte na výběr ze dvou možností. Buď se ji pokusíte přimět, aby si založila svůj vlastní profil zde www.evropska-seznamka.czsama nebo ho založíte místo ní.

Co by nemělo chybět v profilu přihlášeného uživatele Evropské seznamky?

Profil založený na Seznamce štěstí by měl informovat o osobních údajích Vaší kamarádky, o jejích zájmech, jazykových schopnostech i kontaktních údajích. Právě díky kontaktních údajům mohou muži z nejrůznějších zemí světa jako první kontaktovat Vaši kamarádku a seznámit se s ní. Stejně informace jsou k dispozici také u gentlemanů. Po pár vyměněných e-mailech, zprávách na Messengeru či jiných sociálních sítích nic nebude bránit tomu, aby se Vaše kamarádka osobně setkala s mužem, jenž jí bude ze všech nejsympatičtější.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje