7.6 C
New York
Úterý, 6 prosince, 2022
zpravy
HomeTipyLegenda od prAna: Stretch Zion Pants

Legenda od prAna: Stretch Zion Pants

Zion může symbolicky označovat posvátné místo, ale je to také název národního parku v Utahu, který je známý svými rezavě červenými skalními útesy a pouštními scenériemi. Ve společnosti prAna vybrali tento název pro jejich originální funkční materiál. Ten se skládá z 97% nylonu a 3% spandexu a prAna z něj vyrábí vyhlášené kalhoty Stretch Zion Pants v dlouhé i krátké verzi.

Na první pohled nenápadné Stretch Zion Pants jsou rády z velké obliby díky svoji všestrannosti, odolnému a příjemnému materiálu a propracovaným detailům. Podívali jsme se na pár uživatelských recenzí pro lepší představu, v čem přesně vězí jejich kouzlo.

Michael Montgomery, turistický a horský vůdce z Washingtonu tvrdí, že i když zkoušel různé značky, vždy se vrátil k prAna Zion Pants. Tyto kalhoty jsou tak pohodlné, že v nich na turistice dokonce i spí. Navíc mají dobrou výdrž, takže od nich můžeš očekávat dlouhá léta spolehlivé služby. K jejich prodyšnosti obzvlášť v teplých dnech přispívají větrací otvory v oblasti rozkroku a možnost kalhoty vyrolovat a připnout, což je jinak super vychytávka i v jiných situacích. Velmi si pochvaluje i opasek – místo klasického opasku s přezkou, kterou je potřeba pokaždé rozepnout, mají zabudovaný nastavitelný popruh.

Recenze na packhacker.com říká, že díky čtyřsměrnému streči a rozkroku s klínem jsou tyto kalhoty dostatečně pružné na jakoukoli sportovní aktivitu, na kterou jen pomyslíš. Horolezectví, turistika, jóga, videohry. Řešení se zabudovaným opaskem oceňuje hlavně kvůli tomu, že přezka nekoliduje s lezeckým úvazem nebo bederním popruhem batohu. Praktická je i kapsa na zip na pravém stehně, kam si můžeš při aktivitě bezpečně uložit peníze, telefon či amulet pro štěstí. Hrubší látka a dvojité šití snese větší mechanickou zátěž. Recenzent uvádí, že v těchto extrémně pohodlných kalhotách intenzivně leze 3 roky a zatím nejeví vážnější příznaky opotřebení, takže je nehodlá měnit.

Pokud také potřebuješ turistické/lezecké/cestovatelské kalhoty, které něco vydrží, mrkni se na Stretch Zion Pants zde.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje